Wpis z mikrobloga

@moakatanga: Chłopie, od mniej więcej 3 sekundy do końca filmu jechałeś z taką samą odległością od prawej krawędzi, chcesz mi powiedzieć że jechałeś tyle czasu idealnie na granicy jezdni? Miałeś może dużo, może mało miejsca do zjechania, ale nie zrobiłeś kompletnie nic oprócz trąbienia i hamowania na prosto, a później dziwne że mamy tyle wypadków, jak kierowcy na siłę utrudniają sobie szanse na wyjście z takich sytuacji bez szwanku. Trzeba
  • Odpowiedz
@gloria_alleluja: k---a typy, mi nie chodzi o uciekanie do rowu tylko do krawędzi jezdni, gość jedzie jak jechał mimo tego że leci mu auto na czołówkę, praktycznie zero reakcji oprócz buta w hamulec, klakson zamykamy oczy i niech się dzieje co ma się dziać.
  • Odpowiedz
@gloria_alleluja: Tak widać że się wyrobi, że na szerokokątnej kamerze widać, że jak się mijają to opel jeszcze nie zdążył wrócić na swój pas, no świetnie widać że się wyrobi i to jest właśnie powód dla którego nie zjechać bliżej prawej strony tylko jechać jak się jechało, bo może akurat mnie nie trafi. To jest powód żeby NIE zmniejszać ryzyka wystąpienia kolizji. Weź już nie odpowiadaj może. Gość po prostu
  • Odpowiedz
@sebool12: Bro! Ale tutaj chodzi jeszcze o to, aby pan milicjant to ogarnął. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja byłem na kilku komendach warszawskich w tej sprawie, gdyż czasami wzywają na dodatkowe wyjaśnienia i podpisanie się, a czasami nie. (Nie wiem, od czego to zależy.) Wszystkie typy ledwo obsługiwały kompa no i ten brak dostępu do netu na ich stanowiskach jest dramatycznie słaby. Ja tam umiem podzielić
  • Odpowiedz
@sebool12: Jak najbardziej. Przy czym chyba warto zacząć od zgłoszenia przez STOP AGRESJI DROGOWEJ, bo to jest bez wychodzenia z domu, a poprawnie złożone zgłoszenie ma pewną szansę zadziałać bez konieczności wizyty na komisariacie. (Zdarzyło mi się, że po prostu otrzymałem wiadomość listem poleconym, a w treści napisano, że takiego a takiego typa ukarano mandatem na podstawie mojego zgłoszenia.)
  • Odpowiedz
pojeździj troche


@gloria_alleluja: no właśnie pojeździj trochę to zrozumiesz o czym mówię. Nie widać po OP żadnej rozsądnej decyzji, tylko panikę, a ja tylko zwracam uwagę że mógł to lepiej rozegrać, tyle albo aż tyle i nie rozumiem po co ta dyskusja.
  • Odpowiedz