Wpis z mikrobloga

znajomy sie wczoraj powiesil... 26 lat... #!$%@? zareęczony pol roku temu z rozowa. Wpierw informowal nas ze cos mu nie pasuje, rozowa jakas nieobecna od jakiegos czasu, wychodzila niby do kolezanek. Okazalo sie ze mu najlepszy ziom ja ruchal od przeszlo roku na boku. Powiesil sie w domu na klamce od szafki ( na krawacie).
uwazajcie na swoje rozowe.. nie ufajcie nikomu
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to jest bait, ale tak, da się tak powiesić. Nie mogę znaleźć obrazka, bo kiedyś widziałem.


@przegrany_przegryw: na klamce od szafy? To samobójca by musiał mieć sporo samozaparcia żeby się tak udusić.
Udusić, bo wieszanie zasadniczo polegać ma na przerwaniu rdzenia kręgowego. Jednak na szafie to tak średnio, bym powiedział.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LeVentLeCri: tak właśnie, jesteście teraz tak wyzwolone że w zasadzie sex dla was niewiele znaczy, więc po 2-3 godzinach znajomości potraficie iść z kimś do łóżka, bez zastanawiania się czy facet może być zajęty czy nie, liczy się chwilą, wolność i takie tam wasze wymysły. Gdyby każdy facet musiał się dłuższy czas starać o kobietę to nie byłoby tyle zdrad ¯\(ツ)_/¯ kto by miał cierpliwość biegać za dziewczyną miesiąc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LeVentLeCri: facet nie zdradzi póki nie wsadzi, domniemanie zdrady nie istnieje, a według ciebie jak kobieta jest wolna to może rozkładać nogi jak obrotowe drzwi w supermarkecie ?.jeden wchodzi drugi wychodzi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LeVentLeCri: no nie wsadzi jak mu nie pozwolisz ¯\_(ツ)_/¯ trochę taki paradoks ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli reasumując facet jest współwinny zdrady ale to mniejsze zło, to inna różowa rozkłada przed nimi nogi bo jest wolna osoba która ma w dupie twoje uczucia i co myslisz. Gdyby ta różowa tego nie zrobiła to twój niebieski by cię nie zdradził ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LeVentLeCri: aaa jak facet dostanien obiad w domu to nie musi iść do restauracji ( ) jak kobieta mu porciuje dostęp do glinioka to jest to głównie jej wina, facet ma swoje potrzeby i nie każdy potrafi wytrzymać miesiąc czy ileś tam bez sexu. To go nie usprawiedliwia od zdrady do której być może by nie doszło jesli wszystkie kobiety byłyby bardziej wstrzemięźliwe. I uparcie
  • Odpowiedz
@Stafford: Chodziło mi, że od razu po tej akcji bym pogadała ;) Teraz to zupełnie bez sensu.

Ja mam trochę więcej i jakoś cały czas takie sytuacje jak opisałeś są mi obce.
Napisałeś, że Twoi "dobrzy kumple" złośliwie podbijają do lasek, którymi Ty jesteś zainteresowany. Nie po to żeby osiągnąć korzyść, tylko z czystej złośliwości. Na co komu tacy kumple?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LeVentLeCri: booze czy ktoś ci mówił że jesteś upierdliwa ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy to jest właśnie ten tak zwany syndrom Sztokholmski? Od nienawiści do miłości ? Zakachalas się? ( ͡ ͜ʖ ͡) nie ty pierwsza ( ) daj że mnie kobieto popracować bo nie wyrabiam normy przez ciebie (
  • Odpowiedz