Wpis z mikrobloga

@sailer @ppiasq
byłego pedofila ktory jest zresocjalizowany i pogodzony z ofiarą

nazywanie tego czlowieka pedofilem jest tak samo nie na miejscu jak nazywanie alkoholikiem czlowieka ktory wyszedł z alkoholizmu 15 lat temu

sprawa jest prosta radze o niej poczytać
narracja jest prowadzona w taki sposob jakby duda usłaskawił czlowieka ktory odsiaduje (w tej chwili) wyrok za pedofilie
  • Odpowiedz
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej rozpatrzył jeden wniosek Prokuratora Generalnego w sprawie ułaskawienia.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej postanowieniem z dnia 14 marca 2020 r. zastosował prawo łaski wobec jednej osoby


Dalej mamy, że facet był skazany za czyny pedofilskie.

Wniosek jest prosty, prezydent Duda zastsował prawo łaski wobec mężczyzny skazanego za czyny pedofilskie. Gdzie jest błąd w tym stwierdzeniu?
  • Odpowiedz
@ppiasq: ok ok czyli mam rozumieć że osoba skazana kiedys za pedofilie ktora odsiedziała wyrok i została w pełni resocjalizowana nie moze juz nigdy byc ułaskawiona przez prezydenta w jakiejkolwiek innej kwestii? ponieważ p-------a odcisneła na tej osobie juz takie piętno w spoleczenstwie ze nie nalezy mu sie nigdy ułaskawienie? nawet w takiej sprawie jak teraz?
łatka pedofila powinna być przy nim juz zawsze? nawet jak ukradnie samochod?

"p-----l ukradł samochod w krakowie!!"
  • Odpowiedz
@ppiasq: ok to mam jeszcze jedno pytanko
jak usune dzisiaj konto to do konca zycia bedziesz mial prawo nazywac mnie wykopkiem? nawet jak od dzisiaj przestane uzywac tego portalu i nigdy na niego nie wejde?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matrioszkawkieszeni: posługujesz się argumentem, który dokładnie pokazuje jak bardzo nie masz racji. przecież właśnie jest tak, że alkoholikiem jest się przez całe życie.
Nawet jeżeli ktoś nie pije 15 lat to nie znaczy, że przestał nim być, bo o alkoholizmie decyduje bowiem to, że nie jest się w stanie panować nad spożywaniem alkoholu

Wątpliwe jest dla mnie to, że złamanie zakazu zbliżania zostało złamane jeszcze zanim nastąpiło ułaskawienie, czyli po
  • Odpowiedz
@ppiasq: ktos kto istnieje w rejestrze przestepcow seksulanych nie musi byc od razu pedofilem
w takim rejestrze moga byc osoby ktore popełniły przestepstwo seksualne ale juz wyleczyli sie z pedofilii
  • Odpowiedz
@Matrioszkawkieszeni: odniosłeś się tylko do jednej części tego co napisałem i to w tę którą najłatwiej było ci podważyć, a na tę część która skupia się na tym o co w twoim wpisie chodzi wcale się nie odzywasz.

Dodatkowo argument ad fikołkum, bo do wszystkiego pasuje. Nie ważne co ktoś napisze zawsze można mu napisać robisz fikołka, elo i fakaj babola

TAK wlasnie to znaczy


Odnosząc się do tego na
  • Odpowiedz
oni chcą używać tej manipulacji słownej do celów politycznych, co jest moim zdaniem żałosne i dziecinne.


@Nuubeczek: zgadzam się w 100% że wszystkim co napisales
dzięki że chociaż Ty mnie poparłeś pod tym wpisem
  • Odpowiedz
tutaj chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby idioci mogli mówić "duda uniewinnił pedofila"


@Matrioszkawkieszeni: Nikt normalny nie mówi, że Duda uniewinnił pedofila, ale ułaskawił/zastosował prawo łaski owszem, zresztą jego kancelaria w ten sposób pisze na swojej stronie, czyli można założyć, że to poprawne stwierdzenie.
  • Odpowiedz