Wpis z mikrobloga

@Majku_: rozumiem bol. Tez podobal mi sie ten zestaw, ale wolalem totalnie odpuscic kupno niz isc po podrobiona chinszczyzne. Nie potepiam jednak - kazdy ma prawo decydowac co ma ochote kupic
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@piotrveyner wyżej napisałem, czym się kierowałem. LEGO wypuściło X zestawów i już na tym nie zarobi. Gdybym kupił teraz ten oryginalny zestaw to zarobi jedynie sprzedawca. Wybrałem więc chińszczyzne. Nie jest idealnie, ale jest zaskakująco dobrze. No i tanio...
Dodatkowo mają tam też w ofercie zestaw oświetleniowy do tego oraz osobno całą przystań kompatybilną z tym zestawem - wygląda na to, że są to ich autorskie projekty
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@nicnieslyszalam całość jeszcze się buduje, ale syn nie dawał spokoju i nalegał, więc zaczęliśmy wczoraj. Za nami już prawie 5 godzin zabawy/męczarni (wybierz jedno), ale przed nami jeszcze jakaś 1/3 roboty, albo i więcej. Jak skończę, wrzucę fotki i zawołam :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@piotrveyner w ostatecznym rozrachunku owszem, traci, bo mnóstwo ludzi regularnie kupuje podróbki zamiast lego. Ja potraktowałem to jako "wyjątkowy przypadek" z powodów jak wyżej. Tak na co dzień to w moim sercu tylko lego
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@piotrveyner dla mnie jest naprawdę kapitalny i serio ubolewam, że tak szybko go wycofali. A w regularnej cenie był w sumie niedrogi, bo ilość klocków i szczegółów jest naprawdę konktetna.
  • Odpowiedz
dla mnie jest naprawdę kapitalny i serio ubolewam, że tak szybko go wycofali.


@Majku_: przecież ten zestaw był w sprzedaży przez 15-16 miesięcy na starym kontynencie (01 Sep 17 - 08 Dec 18 w UK) - dokładnie przez tyle czasu sprzedają średnio wszystkie zestawy z serii Ideas... Nie rozumiem skąd zdziwienie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@damw trafiłem na ten zestaw jakoś w zeszłym roku na ali i długo myślałem, że to ich projekt. Dopiero na wykopie dowiedziałem się, że to lego
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@damw o widzisz, aż tak biegły nie jestem. Wieczne propsy dla Pani Ani, bo zestaw jest kozacki :)
Z drugiej strony jest coraz więcej ciekawych autorskich projektów z chin, np marka enlighten - jest zdecydowanie warta uwagi
  • Odpowiedz
Z drugiej strony jest coraz więcej ciekawych autorskich projektów z chin, np marka enlighten - jest zdecydowanie warta uwagi


@Majku_: tak na szybko przejrzałem ich stronę i faktycznie - te kilka zestawów, które zwróciły moją uwagę wyglądają na autorskie. Może jeszcze będą z nich ludzie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ofeck ja jestem zdziwiony, bo zamówiłem paczkę w niedzielę wieczorem, a przyszła w czwartek nadana z Niemiec. W ofercie nic nie było o wysyłki z UE, a tylko z chin więc spodziewałem się tygodni czekania.
  • Odpowiedz