Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
zaraz będą uniewinnia pijanych kierowcow. No przecież to przez alkohol, jakby był trzeźwy, to by nie przejechał tego faceta na pasach. Niewinny.
  • Odpowiedz
@henk: No juz wczoraj pisalem ze robi sie malo smiesznie.
Najnowsza linia obrony w sadzie:
"tak w sumie to ja nie chcialem go zabic a te 20 ciosow nozem ktore zadalem to przez to ze wczesniej 2 piwa wypilem"
I cyk ulaskawienie wpada :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pieczarrra: czytajcie to: dawne uzależnienie od alkoholu xd ziomek w 9 lat przestał być alkoholikiem i pedofilem, cóż za sukces polskiej resocjalizacji więziennej xd
  • Odpowiedz
@pieczarrra: nie bronię ani jego, ani dudy, ale słyszałem kiedyś w radiu rozmowę z seksuologiem, który stawiał taką kontrowersyjną tezę, że to właśnie heteroseksualni mężczyźni pod wpływem alkoholu odpowiadają za największą ilośc przypadków molestowania dzieci. Z kolei odsetek osób odczuwających pociąg seksualny do dzieci jest dużo większy, niż się wydaje, wynosi ponad 1% populacji, jednak te osoby są świadome swojego popędu i uczą się względem niego samokontroli już na etapie
  • Odpowiedz
@pieczarrra: No co? Pindolem kręcił przy majtkach ale nie wszedł, święty człowiek pomnik mu Karnowscy niech postawią.
To jakby powiedzieć wszedłem tylko "główką" lub "tylko raz ruszyłem i się zlałem" więc to nie gwałt wysoki sądzie.
  • Odpowiedz
"kto #!$%@? nie doprowadził własnego dziecka do innych czynności seksualnych niech pierwszy rzuci kamieniem!"


@Bover: W tym moim poście miałem napisać coś w tym stylu, ale aż mnie otrząsnęło na samą myśl i skasowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz