Wpis z mikrobloga

@somskia ja miałem w liceabazie takiego #!$%@? z ss który uczył na perfekcyjnego niemieckiego , 12 osób po pierwszym półroczu miała oceny niedostateczne a najlepsza uczenica miała u niego czwórkę na koniec roku #!$%@?ł 6 osób która musiała pisać poprawki w wakacje po tej akcji już go wyrzucili z szkoły i egzaminował nasz miła pani u której wszyscy zdali ;) a i uczył nas z tego podręcznika. Katorga !!
  • Odpowiedz
@Jimichte: @somskia: też miałem alles klara, też nienawidzilem niemca, ledwo zdałem, z lepszych akcji, pani mnie kiedyś odpytuje przy tablicy ze znajomości slówek i takich tam, oczywiście #!$%@? nic nie wiem, ale nagle pyta się mnie jak jest "robić zakupy"...no to ja myślę myślę i podumałem:


Serio to powiedziałem xD Klasa miała z tego bekę do końca liceum, śmiechom nie było końca, serio, a kierowca autobusu to się zesrał i
  • Odpowiedz
@somskia: alles #!$%@?.
@Jimichte: Dokladnie. Poziom nauczania i zachęcania do nauki tego języka był tak #!$%@? niski, że cała podstawówka, gimnazjum i technikum ryłem to gówno a i tak teraz kompletnie nic nie pamietam. Nikomu nie przydatne i #!$%@?. Ale trzeba.
  • Odpowiedz