Wpis z mikrobloga

nawet ludzie z eq wartym setki dolców mogą oszukiwać


@NoNameNoIdeaNoLife: obecnie to nic nie znaczy bo za grosze jesteś w stanie kupić konto z drogimi skinami i zablokowaną opcją wymian. Valve blokuje trading na kontach botów, ale dalej można na nich grać.
@NoNameNoIdeaNoLife: jesli grasz mmy i placzesz na cziterow to sam sobie jestes winny ze dalej grasz ten gowno tryb dla podludzi . Jak chcesz miec najmniej cziteruuuf to lec na ESEA tam jest ich najmniej bo maja najlepszego anty cheata jaki powstal ... Jako jedyny wykrywa urzadzenia DMA wiec wiem co mowie , tylko ze trzeba placic AZ 16,99 zl ( ew , 5 zl jak jestes hajkerem i umiesz sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rumpeistilckin: dmg/le. Faceita gram od czasu do czasu, ale bez teamu tam ciężko, kompletna mieszanka ludzi, jednocześnie prosy jak i nooby (4 lvl, nie jestem wyżej awansować bez teamu), choć i tak jest dużo lepiej niż mm'ach.
esea nigdy nie próbowałem bo podobno długi czas oczekiwania na mecze dla regionu eu.
@NoNameNoIdeaNoLife to z tymi kolejkami to chyba opowiesci biedakow grajacyxh free faceita xd . Przewaznie mecz masz w 2-3 minuty , esea jest swietna do soloq , jedynie dlugawo szuka po jakiejs 3 w nocy bo wtedy wiekszasc eu idzie spac . Jak cos to polecam wydac te 16.99 i sprobowac samemu , na esea mniej ludzi toxikuje przez system karmy ktora kazdy daje po meczu ( jesli jestes toxic sciekiem /