Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje programu do nagrywania obrazu z pulpitu oraz czegoś do montażu - darmowego.

Bez znaków wodnych, bez kombinowania :p

Program do montażu musi mieć opcję wrzucania na oś czasu wielu materiałów i dodatkowych zdjęć, muzyki itp. oraz fajnie jakby miał opcje spowalniania tępa oraz mógł obracać zdjęcie które wrzucę i je przemieszać...

Ktoś coś poleci? :)

#youtube #programy #komputery
  • 14
  • Odpowiedz
@lerlaone: Odrzuciło mnie to że ludzie piszą że program woła o klucz rejestracyjny mimo że jest darmowy no i średnio współpracuje z Win7, bawiłeś się nim ostatnio i było okej? :)
  • Odpowiedz
@Captcha--: Kurczę ten OBS jednak jest troszkę mało intuicyjny :P

Używałem frapsa i tam gdy nagrywał się obraz to mi pokazywał FPS'Y na czerwono, tutaj nie wiem czy się nagrywa czy się nie nagrywa :/

No i dwie próby = czarny obraz z dźwiękiem :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Captcha--: Kurczę ten OBS jednak jest troszkę mało intuicyjny :P


Używałem frapsa i tam gdy nagrywał się obraz to mi pokazywał FPS'Y na czerwono, tutaj nie wiem czy się nagrywa czy się nie nagrywa :/


No i dwie próby = czarny obraz z dźwiękiem :/

@Lascram: nie mam kompa włączonego żeby zrobić screena. I Ci pokazać gdzie robisz źle, obczaj jakikolwiek poradnik na YouTube, serio jak złapiesz jak działa to
  • Odpowiedz
@Captcha--: W tych poradnikach coś płaczą że trzeba mieć ustawiony program pod integre?

"Witam , niedawno sam męczyłem się nad tym problemem , lecz wiem jak go rozwiązać! Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na pulpit , następnie kliknąć opcję "Panel Sterowania Nvidia". Dalej w panelu sterowania nvidia trzeba wcisnąć opcję "Zarządzanie ustawieniami 3D" Następnie wybrać "Ustawienia programu" później nacisnąć opcję "Dodaj" następnie wybrać plik" "obs64" lub "obs32" (Zależy od pobranej wersji
  • Odpowiedz