Wpis z mikrobloga

Krzysztof Bosak. Wykształcenie średnie pomaturalne. Nie ukończył żadnej z trzech uczelni, na których studiował. W przeszłości pracował w TVP za rządów PiS. Taką osobę na stanowisku prezydenta kraju widziałoby 1,3 miliona osób...

Przez trzy lata (2001–2004) studiował architekturę na Politechnice Wrocławskiej. Odbył kurs dziennikarski u Rydzyka w Toruniu. Studiował zaocznie ekonomię w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (2004–2008). Studiował zaocznie filozofię na prywatnej uczelni. Żadnych z wymienionych studiów nie ukończył.

Przynajmniej od 2004 roku na państwowym garnuszku. Żyje z waszych podatków. 2004-2005 asystent europosła. Od 2005 poseł z LPR. Między 2006-2010 pracował jako doradca w #tvpis - telewizji rządowej TVP, którą jego koledzy teraz nazywają reżimową. Poślubił #karyna - Karinę Walinowicz - prawniczkę z Ordo Iuris, organizacji, która chce zmuszać kobiety do rodzenia upośledzonych/zdeformowanych płodów.

Już wiem, czemu #bosak jest idolem wykopków. To po prostu #przegryw. Studiować na 3 uczelniach zaocznie i żadnej nie ukończyć, to trzeba mieć talent. Do tego "doradzać" TVP, kiedy za poprzedniej kadencji była wybitnie upolityczniona, no i ta aborcja...

#studia #studbaza #polityka #bekazprawakow #neuropa #konfederacja #aborcja
Radek41 - Krzysztof Bosak. Wykształcenie średnie pomaturalne. Nie ukończył żadnej z t...

źródło: comment_1593631985wpu40yNF1lTbf5anlpkG7T.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@okrim: tzn. wiesz, to nie jest trudne mieć lepsze od niego xD ja się zastanawiam jak to jest zaczynać 3 uczelnie i żadnej nie ukończyć - to jest jakiś beznadziejny przypadek
  • Odpowiedz
@Radek41: no przynajmniej nie kłamie jak swego czasu kwach, że ma wyższe, to pokazuje że nie trzeba mieć wyższego wykształcenia z wyższej szkoły lepienia pierogów by mieć zwolenników
  • Odpowiedz
@Radek41: Akurat w tym zdaniu faktycznie dobrze napisałeś. Chciałem się na siłę doczepić.
Jednak przeraża mnie, że po 10 latach na wykopie dalej używasz trybu dziennego. Co te patostreamy robią z ludźmi xDD
  • Odpowiedz
i merytorycznie piękną polszczyzną bez zająknięcia ora każdego kto próbuje zrobić z niego głupka... Jeszcze coś?


@WyczesanyCzesiek: ORA to taka okręgowa rada adwokacka

widać trafia do swojego wykształconego elektoratu z tymi bzdurami
  • Odpowiedz