Wpis z mikrobloga

Jak ja nie mogę się doczekać kolejnej ciszy wyborczej, żeby te pierdy przedwyborcze na głównej się skończyły. Takie skakanie po sobie nawzajem. I tak wybieracie miedzy złem, a złem (nie zależnie od dawki, zło i tak będzie złem...).
Szanuje każdego kto pójdzie zagłosować w drugiej turze, nawet na Dudę. Nie klasyfikuje starszego pokolenia przez pryzmat ich wyboru. Przecież demokracja na tym polega?
A wy wszyscy, którzy kipicie jak gotowana woda nienawiścią do pisu, w rezultacie stajecie się tacy sami, a nawet gorsi. No cóż, taki klimat naszego społeczeństwa
Karolek z Podlasia
#wybory #bekazpisu #bekazpo #polska
  • 16
  • Odpowiedz
Przecież demokracja na tym polega?


@MagicznyKarolek: taki urok demokracji, że 51% ustawia życie 49% ¯\_(ツ)_/¯

przypominam, że jakby mieli wieszać dwóch ludzi, a glosowac mieliby ludzie i dwójka żulów zagłosowałby żeby powiesić ciebie, a prawnik zagłosowałby, żeby powiesić tego drugiego, to nadal by cię powiesili
  • Odpowiedz
@danio_96: Nie ma pełnej władzy lol.
Sejm i sądy nie są pisowskie dalej zachowają suwerenność. Chodzi mi o demokracje typie. Taki mamy system i co zrobisz? Nic nie zrobisz. Wiec to zaakceptujecie. A trzaskowski i cała wspaniała opozycja w wielu postulatach popiera PiS. To jest to samo. Rządzenie tylko na przekór sobie. Cholernie komunistyczne ostoje wartości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MagicznyKarolek: Kurde, nie wiem co Ci odpisać.
Piszesz takie głupoty, że szkoda gadać.
PIS nie rządzi w sejmie? A kto?
Sądy nie są PISowskie? Nie, wcale :/
Ziobro robi co chce w sądach.
To samo można powiedzieć o Kamińskim, Szumowskim, Morawieckim, Emilewicz, Witek, Terleckim, etc. A i jeszcze ten minister obrony narodowej wraz z Macierewiczem.
Gorszych ludzi nie dało się wybrać, a zgadnij jaką partię oni reprezentują?
danio_96 - @MagicznyKarolek: Kurde, nie wiem co Ci odpisać.
Piszesz takie głupoty, że...

źródło: comment_1593621718DmbIEsvPaxQlmVNkJJvrjh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MagicznyKarolek: zło zawsze będzie złem prawda ale też prawda że można zło zależnie od systemu wartości różnie definiować.
Chodzenie z zakryta głową przez kobiety w islamie dla nich ogólnie jest źle. Dla innych kultur jest to dobre.

Trzeba jednak jakoś wśród zła dla danej kultury, społeczeństwa, człowieka Tworzyć skalę.
Jak zabiorę z pracy długopis do domu to jest to obiektywnie zło bo zabieram własność która mi użyczył pracodawca do wykonania pracy
  • Odpowiedz