Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, za każdym razem kiedy muszę kogoś prosić o pomoc źle się z tym czuje, ale tym razem muszę się przełamać. Tym bardziej jeśli chodzi o sprzęt który powinno zapewnić nam państwo... Nie poruszając tematu dykty i innych czynników wiążących, chce was poprosić o pomoc finansową w celu zakupu przenośnych zestawów usg dla zespołów wyjazdowych ratownictwa medycznego w Nowym Sączu.
Szpej naprawdę nieoceniony przy pracy z ostrym pacjentem, parę przyłożeń głowicy i wiemy o co cho, zamiast porównywać objawy i pierdzielić się w tańcu z różnicowaniem. jeden zestaw to koszt około 30k,hajsu oczywiście nie ma skąd na to wziąć.
Dlatego liczę na pomoc randomów z neta, a nuż widelec się uda ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
zrzudga na USG
#zbiorka #zrzutka #pomagajzwykopem #ratownictwo #ratownikmedyczny #medycyna
  • 3
@PlasterBoczku: Spokojnie, to nie wymysł turboratoli którzy chcą coś mieć dla samego mania. Typ który ma coś wspólnego ze zrzutą to nauczyciel akademicki który uczył mnie podstaw pracy z USG. Z tego co wiem sam jeździ na szkolenia ze współpracownikami, nie wiem czy od pracodawcy czy z własnej kieszeni pokrywa koszty. Ogarnia temat bardzo dobrze, a brak sprzętu na karocy jest naprawdę upierdliwy.
Co do podwyżki to nie wiem, udostępniłem zbiórkę
Wtedy ok, jak macie kogoś kto Wam jest w stanie w przystępny sposób wyłożyć wiedzę. :) Powodzenia w zbiórce, USG jest przydatne, choćby przy zakładaniu wkłucia u "puszystych" lub osobom w głebokim wstrząsie, albo obu przypadkach na raz.