Wpis z mikrobloga

@Tyraxor: Prawo mamy jakie mamy. Jeśli ktoś spółkował z nieletnią został oskarżony jest git. ale no kurcze co jeśli nieletnia tego chciała, lata mijają i dalej che, ale nie może bo jej luby dostał zakaz zbliżania się do niej?
  • Odpowiedz
@Rhimdir: obrona tradycyjnych wartości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli były ku temu powody, to chyba łatwo by było tego dowieść. A wychodzi na to, że pomimo jawnego łamania prawa przez tego pedofila, bez jasnego uzasadnienia takich działań, PAD go uniewinnił. Wielki człowiek. Może wyjdzie w toku, że ofiara nie była zastraszana. Na razie mamy na to tylko słowo dudy, więc niewiele.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Rhimdir: Nie widzisz sprzeczności między tym co piszesz a retoryką Dudy i PiS? To znaczy, że co, że jak pedofil i ofiara się kochają to c*uj z nimi (cytując klasyka Bombę), a jak dwie dorosłe kobiety się kochają to już źle i masakra? To jest ten człowiek który ma bronić dzieci i chrześcijańskich wartości? Wybacz, ale w kontekście tego co PAD mówi w wielu innych sprawach, nie trafia do mnie Twój
  • Odpowiedz
@zagu Mówię że za afery, podwyżki i za to że robi jak karakan mu powie nie zagłosuje już na niego, ale tutaj to zwykle krecenie Małysza.
  • Odpowiedz
@Tyraxor: najprawdopodbniej nie i gość ze screena chce Tobą manipulować. chyba w dgp szerzej o tym piszą.
o tutaj
https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1484929,andrzej-duda-ulaskawienie-zakaz-zblizania-sie-pedofil.html
a cytat tutaj
"Sprawa dotyczyła jedynie zakazu zbliżania się. Inne kary były dawno wykonane (nie było gwałtu). Dorosła już od lat pokrzywdzona z matką prosiły o uchylenie zakazu zbliżania się, bo w praktyce mieszkają ze skazanym w jednym domu. To sprawa rodzinna. Wniosek popierały sądy i PG"
  • Odpowiedz
@vin42 Po prostu mówię z własnego doświadczenia. Jestem starszy o 6 lat od mojej dziewczyny, zacząłem z nią chodzić gdy miała 15 (chodź wyglądała na 18). Obecnie leci już 5 rok, ale z polskiego punktu widzenia jestem przestępcą.
  • Odpowiedz
@bunkrowniema dokładnie. Ale to inny kraj inne prawa. W obcym kraju powinniśmy się dostosować jako imigranci a w swoim walczyć o swoje prawa. Swoją drogą z Polańskim to była bardziej pokręcona sprawa, tam chyba matka ofiary namówiła córkę żeby to zrobiła jeśli dobrze pamiętam.
  • Odpowiedz
Jestem starszy o 6 lat od mojej dziewczyny, zacząłem z nią chodzić gdy miała 15 (chodź wyglądała na 18). Obecnie leci już 5 rok, ale z polskiego punktu widzenia jestem przestępcą


@Rhimdir: Jakim przestepcą niby? Wg jakiego przepisu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rhimdir: Przestępcą byłbyś tylko gdybyś z nią coś tam tego ten. Jak tylko chodziliście na spacery to nic Ci nie grozi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rhimdir: Ja się z Tobą zgadzam, że to jest afera z dupy. Niemniej nie zdziwi mnie jeżeli opozycja zacznie grillować ten temat zamiast innych, wg mnie ważniejszych, bo ten przekaz trafi do ludzi pomimo że nie jest to tak prosta sprawa jak wygląda.
  • Odpowiedz