Wpis z mikrobloga

  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fanatyk_Wedkarstwa: Tak, tak. A potrąconą sarenkę kocykiem okryć. Jak potrącisz psa, to zatrzymujesz się, żeby ocenić szkody, ew. znaleźć właściciela, który pokryje, za szkody.

A tutaj mówimy, o ludzkim życiu. Wepchnięcie zwierząt do tematu, jest niestosowne.
  • Odpowiedz
@wojniz: bo #!$%@? tak jest w przepisach! mam nadzieję, że nie masz samochodu ani prawa jazdy. I nie napisałem, że trzeba się zachować tak jak przy człowieku, tylko że nie możesz sobie odjechać. Nie odpisuję ci więcej bo nie potrafisz nawet czytać...
  • Odpowiedz
Jakie zagrożenia są przy zmianie prawego koła, jeżeli jesteś od strony barierek?


@krolcz: W kraju, gdzie wyprzedzanie poboczem uważa się za względnie normalne, wciąż jest w #!$%@? zagrożeń. Jako wizualizację tego co może się stać podrzucę ci choćby ten film.
aksal89 - > Jakie zagrożenia są przy zmianie prawego koła, jeżeli jesteś od strony ba...
  • Odpowiedz
Bzdury pleciesz i tyle. Stawiasz tezę to ją udowodnij.


@NieTakMialoByc: Ja nie stawiam tezy tylko mówię jak jest. To że jesteś za głupi żeby znaleźć jedną informację dostępną publicznie w internecie (w dodatku wymagana jest jej znajomość by prowadzić samochód) to jest #!$%@? twój problem. Udowodnić to powinieneś ty, że ja się mylę ale oczywiście nie potrafisz. Tobie też więcej nie odpisuję bo szkoda mi czasu na takich debili
  • Odpowiedz
Udowodnić to powinieneś ty, że ja się mylę ale oczywiście nie potrafisz


@Fanatyk_Wedkarstwa: Jak mam udowodnić, że nie ma żadnego przepisu, który nakazywałby takie zachowanie? Może jeszcze mam udowodnić, że nie ukradłem ci 100 tysięcy złotych? Ale dobrze, koniec tematu, nie dorosłeś jeszcze do merytorycznej dyskusji.
  • Odpowiedz
@NieTakMialoByc: zlituję się nad tobą bo szkoda mi takich ograniczonych umysłowo ludzi jak ty.

Art. 25. [Obowiązki w przypadku potrącenia zwierzęcia]

Prowadzący pojazd mechaniczny, który potrącił zwierzę, obowiązany jest, w miarę możliwości, do zapewnienia mu stosownej pomocy lub zawiadomienia jednej ze służb, o których mowa w art. 33 ust.
  • Odpowiedz