Wpis z mikrobloga

Stworzyłem analizę statystyk policji dot. skutecznych zamachów samobójczych. Zapraszam do wykopania: Jak i dlaczego ludzie odbierają sobie życie?

Poznasz takie statystyki jak: źródło utrzymania, stan świadomości, stan zdrowia, stan cywilny, wykształcenie, informacja o nauce/pracy, sposób popełnienia, powód popełnienia, grupę wiekową, dzień tygodnia i miejsce czynu.

Pobierz ArseneWengerTheAnimatedSeries - Stworzyłem analizę statystyk policji dot. skutecznych...
źródło: comment_1593536944KfYACmyxirdlbxNoNosIgC.jpg
  • 28
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: co ciekawe jak czytałem książkę dotyczącą samobójstw "Noc szybko nadchodzi" K. R. Jamison - były już takie analizy, które wykazały, że najwyższy odsetek samobójstw ma miejsce blisko południa, oraz latem. Nie jak mylnie sądzą - jesiennym wieczorem. Te statystyki były przeprowadzane na przestrzeni dziejowej. Mało kto wiem, warto przeczytać, w tej książce, ten rozdział.
wykazały, że najwyższy odsetek samobójstw ma miejsce blisko południa, oraz latem. Nie jak mylnie sądzą - jesiennym wieczorem


@czitauri: Już jakiś czas temu to samo zauważyłam w naszych danych - najwięcej zgłoszeń z policji, z kategorii "zagrożenie życia, zdrowia", otrzymujemy właśnie latem, a nie jak początkowo zakładałam w listopadzie czy lutym.
Większość z tych przypadków czytała artykuły na wykop na bank jeśli ktoś jest podatny to może się tutaj niezłej depresji nabawić a jeśli dojdą do tego komentarze to jest prawie pewne że będzie kandydatem do samobója( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego tak jest bo w 3 dni tygodnia najwiecej ludzi pracuje, a w pozostałe leserzy ucinają sobie dni aby dłuższy weekend był, są takie prace dla leniuchów ale ciężko je dostać bo są tylko po znajomości.