Wpis z mikrobloga

  • 7
@Poopiesh dobra robota ( ͡º ͜ʖ͡º) wy chyba jesteście #!$%@?. Co innego ruski stop cham który przeganial takich ludzi i lapal ich na gorącym uczynku a co innego ten cymbal który w praktyce ubezwlasnowolnial bezprawnie te kobiete
  • Odpowiedz
Wystarczyło zapewne aby policja wystawiła mandat za złe parkowanie (nawet symboliczny 50 zł). Myślę że nagrywający by dał wtedy spokojnie wyjechać. Bo tak to.... policja swym zachowaniem daje przyzwolenie na tego typu rzeczy. Przepychanki to już w ogóle abstrakcja!
  • Odpowiedz
@Poopiesh: Po obejrzeniu paruj jego filmów, jestem jeszcze bardziej za.
W fimie:

Łubudubu

Autor obrzuca sianem auta które stają w nieprawidłowy sposób, tj. na zakazie i na trawniku przy osiedlach.
Tłumacząc ze te trawniki są utrzymywane z podatków. Po takiej akcji ludzie którzy łamali przepisy, nagle prawidłowo parkują.
  • Odpowiedz
Ciekawe jak duża część z popierających takie działania nigdy nie zaparkowała w niedozwolonym miejscu. Pewnie spora, bo to wymaga posiadania prawa jazdy i auta, stąd taki aplauz dla nagrywającego.
  • Odpowiedz
@kierowcaautobusuofficial: Ja nie bronie nikogo kto tam zaparkowal i nie twierdze, ze byc moze nie zlamali prawa. Stwierdzam, ze nagrywajacy dzban nie ma prawa blokowac tym ludziom wyjazdu - za to tez sie znajdzie na niego pare paragrafow.
  • Odpowiedz