Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 322
@Poopiesh: typ może i jest #!$%@? ale pokazuje jaka patologie mamy w kraju. Albo niech zrobią tam legalny parking albo niech policja nie daje przyzwolenia na łamanie przepisów
  • Odpowiedz
Jedno to parkowanie tam gdzie nie można a inne to bycie burakiem. Zero szacunku do nagrywającego... Po co ludzie sami na siłę sobie problem robia
  • Odpowiedz
@Cykuzio widocznie policjant nie widział zagrożenia. Zmiana przepisów zależy od tych wyżej którym się nie chce i pewnie nawet nie wiedzą o tym problemie. Jak można byc takim dzbanem co na siłę szuka jak utrudnić komuś życie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
@Vitalson: ja myślę że ci wyżej wiedzą o problemie bo postawili pachołki od strony ulicy. Zgaduje że zrobili to właśnie po to żeby ludzie tu nie parkowali. Oczywiście zrobili to na tyle nieskutecznie że ludzie znaleźli inny wjazd. Jak policja chce przymykać oko to niech udaje że nie widzi i przejdzie obok. Jak już jest na miejscu to wypadałoby żeby jakoś zareagowali.
  • Odpowiedz
@Cykuzio no to niech ładują mandat i po sprawie. Ale po co być takim dzbanem żeby szukać na siłę i się #!$%@?. Typek też zawsze jeździ przepisowo i nigdy w życiu nie przekroczył prędkości? Przykład taki se ale pierwszy lepszy. Po co szuka na siłę gdzie się #!$%@? jak nikomu krzywda się nie stała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
Wie ktoś, gdzie trzeba napisać mejla, by sprawdzili pracę policjantów plus ukarali parkujących?
Zwykle nie lubię tego typu filmów, ale ten jest poniżej krytyki
  • Odpowiedz
Raz jeden trafili sie ludzcy i wyrozumiali policjanci a wykopki i tak sie zesrały. Zagrozenia dla pieszych nie było żadnego, a gosc jest zwykłym burakiem z kompleksami.
  • Odpowiedz
@Poopiesh: No ja #!$%@?, co za kraj spermiarzy. Jestem pewien, że jakby "blokował drogę" komuś, kto nie jest laską z fajnymi cyckami, to policjanci zareagowaliby zupełnie inaczej.
  • Odpowiedz
@Nestoreish: czemu ktoś może sobie jeździć 5km/h po chodniku i jest spoczko, a kiedy ja jadę o 5km/h za dużo przez jakąś wioskę to dostaję mandat za przekroczenie prędkości? żagrożenia żadnego nie robię, jestem dobrym kierowcą, gdzie tu sprawiedliwość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz