Wpis z mikrobloga

Nazywania Trzaskowskiego lewicowym kandydatem nie skomentuję.


@mayek: No to nie komentuj. Wybitnie chyba nie znasz jego poglądów wypowiadanych przed wyborami. A i działań jako prezydent Warszawy. Choćby słynna karta LGBT.

Jak powszechnie wiadomo, prezydent ma w tym kraju nieograniczone możliwości ustawodawcze i może zmienić ten kraj nie do poznania w czasie kilku lat XD....

To nie ma większego znaczenia. Przegrana Komorowskiego też była początkiem końca rządów PO. Natomiast prezydent zacznie
  • Odpowiedz
Przecież PIS robi to samo co robiła Francja w latach 60. Sprowadza obco-kulturowo tanią siłę roboczą.


@SpaceMonkey: Znaczy się że PiS sprowadza milionami osoby z byłych polskich kolonii dając im obywatelstwo za friko i tworząc getta? Kurde jak im się to udało ukryć? I nikt o tym nie mówi?
  • Odpowiedz
@ediz4: A masz jakąś alternatywę? Bo skoro nie "tęczowe bzdury" to co? Oblężona twierdza niczym Korea Pn?
Druga Białoruś w objęciach mateczki Rosji?

Ja wolę życie w dobrobycie wśród gejów z adoptowanymi dziećmi, niż w katotalibanie z pensją 500 euro, galopującą inflacją i socjalem promującym nieudaczników (czy to czasem nie są lewackie pomysły?)
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: mi bardzo brakuje opcji czegos w stylu Trzaskowski, ktory nie sprowadzi imigrantow, jak chciało PO nie rozdaje kasy na lewo i prawo jak PiS, co do LGBT niech sobie robia co chca, ale po co się z tym obsnocić, robiac durne marsze itp?

Gdyby PIS zachowywał się jak dorośli ludzie, pewnie mieliby moj glos. To jest banda nieudaczników, nagadują na innych a sami robia oto samo, tylko x 4
  • Odpowiedz
A masz jakąś alternatywę? Bo skoro nie "tęczowe bzdury" to co? Oblężona twierdza niczym Korea Pn?

Druga Białoruś w objęciach mateczki Rosji?


@mayek: W sensie że jesteśmy drugą Białorusią? Czekaj pójdę wyjżeć przez okno i napisać krytyczny komentarz o PiS-ie i sprawdzę. Kurde nikt nie wlatuje mi na chatę więc chyba masz lekkie urojenia.

Ja wolę życie w dobrobycie wśród gejów z adoptowanymi dziećmi, niż w katotalibanie z pensją 500
  • Odpowiedz
@mayek: Może jest jakaś ustawa majaca przejąć wszystkie media? Może jest jakaś ustawa mająca zdelegalizować opozycje a ja o tym nie wiem? Może jest też jakaś ustawa mająca znieść nieusuwalność sędziów SN i TK?
  • Odpowiedz