Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirabelki i Mireczki! Jadę w środę w trasę z zachodu na wschód i będę przejeżdżał przez takie miejscowości jak Kalisz, Piotrków Trybunalski, Kielce, Sandomierz. Generalnie chcielibyśmy coś na trasie obejrzeć ciekawego. Możecie coś polecić? Zależy mi aby nie spędzać zbyt długo w jednej miejscowości. Ot zobaczyć coś fajnego charakterystycznego i polecanego dla danego regionu i jechać dalej. 12 latka na pokładzie plus 3 dorosłych.

#kalisz #piotrkowtrybunalski #kielce #sandomierz #skarzyskokamienna #stalowawola #kazimierzdolny #ostrowwielkopolski
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzięki dzięki, wiedziałem że można na Was liczyć :) to już mam coś na oku w takim razie :) jeszcze widziałem że w Sandomierzu jest podziemna trasa turystyczna. Pytanie czy warto. Zobaczymy może jeszcze ktoś coś doda :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klinaklinem: oooo Krzyżtopór wygląda zacnie! Już zaplanowany :D ogólnie tyle tego wrzuciliście, że już widzę że musimy to rozłożyć na trasę środową plus powrót :) elegancko :)
@qwer: Jeśli chodzi o Ostrów Wlkp to tak (od najciekawszych):
-Najważniejszy punkt. Konkatedra pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika link do fotki
- Lotnisko sportowe aeroklubu Ostrowskiego, (Ostrów Wielkopolski-Michałków) na którym można wejść do hangarów i zobaczyć samoloty z bliska myślę że jeśli pogoda pozwoli to bez problemu zobaczycie starty bądź lądowania samolotów jest tam też jedna z dwóch w Wielkopolsce baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego więc i helikopter dziecko zobaczy a
@qwer: w Kaliszu to polecam się po prostu przejść/przejechać taką trasą czyli od starówki przez park miejski od stronny fontanny do teatru no i potem jeszcze Zawodzie, niby nic ale jak dla mnie nasza starówka ma po prostu swój mały urok ;)