Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 966
#vikop
Wyglądam jak po8eb.
Zanim przejdę do opisania o co chodzi, nie kwestioniuje ani nie porównuję żadnego typu cierpienia, sam mimo teraz posiadania zwierzaczka gdzieś w jamie brzusznej, pamiętam jak za czasów studiów (ostatni rok) z racji przegrania 1000 zł chciałem rzucić się z 10 piętra. Nie chcę przekonywać Cie że Twój problem to to h0j, tylko chce Ci powiedzieć ciesz się małymi pierd0lami mimo problemów, bo je zawsze znajdziesz w swoim życiu wykopku mój ulubiony, i że brnij i motywuj i dasz radę, całe życie byłem #przegryw mimo to mam różowa i Ty ogarniesz dasz radę, i nie porównuję swojego problemu do Twojego, bo dla 5-latka sprawa nie odrobionych lekcji jest kwestią śmierci, a dla faceta problem z dotrwaniem do 1-szego.
Chcąc wyjaśnić pewne sprawy, teraz mam swoje zwierzątka w żołądku/jelitach, przyczyna: zaniedbanie zdrowego jedzenia, szamanie na szybko i na umór, monsterki na potęgę, olanie opieki medycznej i delikatna pomoc genów ze strony matki.
I dlatego błagam i proszę Was Najbardziej przegrane Mirki i Mirkunie dbajcie o zdrowie bo skręcanie się z bólu o 3 i rzyganie po jakiejś chemii do rękawa a pielęgniarka każe uważać żonie żeby nie dotykała płynu pod żadnym pozorem bo to chemia, bo lekarz mówiący ze średnia motywacją dla Ciebie i różowej że może być różnie. Nie zależnie jak możesz być silny na ból i psychikę i mieć w h000j motywacji i nadzieji, ale nie chcesz widziec płaczącej żony na kolanach o 3 rano w nocy i błagającej że masz wytrzymać, dla nie zobaczenia tego mógłbym nawet zostać incelem na wszechwieki.
#wykoprak
ps.
Jak chcecie to dajcie tag to będę pisał na jakimś tagu, i jeszcze raz, nie porównuję i śmie porównywać niczychś problemów z innymi.
No i chyba dzisiaj nici z golenia bo mam wpięte z 3 dreny, no ale za to pompka morfine na guzik pompuje #narkotykizawszespoko :) narkun jeden
Cieszmy się każdym dniem!!! Kocham Was mimo iż nie znam!!!
sadfasfgags432raf - #vikop
Wyglądam jak po8eb.
Zanim przejdę do opisania o co chodzi,...

źródło: comment_1593447649mz8NQxqj057IdD0qn1RNda.jpg

Pobierz
  • 106
@sadfasfgags432raf: Miras, wyobrażam sobie co chcesz przekazać. Jednak człowiek to taka durna bestia, że nie szanuje zdrowia dopóki go nie straci. #!$%@? żarcie, fajki, za dużo alkoholu.
Powiem ci Mirek, robisz zajebista robotę tymi postami. Wrzucaj ich jak najwięcej bo prawda jest taka, że na większość tylko terapia szokowa działa. Jesteś bohaterem na jakiego nie zasługujemy. Trzymam za ciebie kciuki z całych sił.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sadfasfgags432raf: trzymaj się, dasz rade. Sam jestem po chemii, a teraz leżę w szpitalu po operacji. Jak byś potrzebował jakiś rad co do chemii to pisz na priv. Wiadomo każdy jest inny i pewnie masz całkiem inny program leczenia, jednak mi niektóre rady pomogły. Ja objawów po chemii miałem cała litanie i zmniejszenie nawet tych kilku mniej dotkliwych dawała mi motywacje.
#!$%@? Mirku jak ja Cię szanuje, nic mnie tak nie przeraża jak myśl o tym by ciężko zachorować, nie poradziłbym sobie z taką sytuacją psychicznie. Trzymaj się, jesteś silny ()