Wpis z mikrobloga

Jak ktoś twierdzi nadal, że TVP = TVN to niech się ostro zastanowi nad sobą. Nie mówię nawet, o tym, że TVP jest z publicznych pieniędzy, a TVN nie, ale chociażby widać było ogromną różnicę wczoraj.

Po wynikach wyborów dali się na spokojnie wypowiedzieć głównym kandydatom zaczynając od tego z najwyższym poparciem(Duda) po kolei aż do Biedronia. Kiedy mówił Biedroń to na TVP nadal wypowiadał się Duda....

#tvpis #wybory #bekazpisu #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maxwol: czyli tvn puerwszy raz w historii tv przerwal transmisje zwyciezcy i dal glos 2 miejscu. Fakt faktem nie ma znaku =. Tvp jest z podatków. Ale ze jeden wiekszy złodziej nie znaczy ze drugi staje sie swiety. I ci i ci maja was w d. To tylko rzecznicy partyjni .
  • Odpowiedz
@edo48: nie pierwszy raz w historii, widać, że się wypowiadasz o czymś o czym nie masz pojęcia, bo nie oglądasz. Od tygodni tvn zawiera każdego kandydata i tak było nawet dzisiaj w wydaniu. Znajdź mi taki przykład w tvp
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: obejrzyj materiał z piątku / Wiadomosci. Są wszyscy kandydaci. Każdmu dają się wypowiedzieć. No oczywiście potem o Trzaskowskim materiał wyjątkowoooooooo tendencyjny.
  • Odpowiedz
@edo48: Nie ma znaku = min. z powodów wymienionych wyżej a nie finansowania.
Normą jest że są transmisje że wszystkich komitetów. Nie wiem co sobie wymyśliłeś z tym pierwszym razem w historii lol. Ale czego się nie robi by nie przyznac się przed sobą do złej oceny. Gdyby TVN był rzecznikiem partyjnym jak TVP to o połowie afer za rządów PO byś się nawet nie dowiedział
  • Odpowiedz
@edo48: O i kolejny argument który uwielbiam.
A TVP to wyemitowało w tym tyg jakiś jeden normalny materiał a TVN tendencyjny.
Albo TVP za PO to to samo co dzisiaj bo Tuskowi bili brawo w jakimś programie publicystycznym a w 2013 pominęli jakąś informację w wiadomościach.

Tylko że nikt nie mówi że jedna strona jest święta.
Ale różnice są takie, że coś co się zdarzało okazjonalnie lub czasem ma dziś
  • Odpowiedz
@Ravexon: nie, w TVP jest prostacko, w TVN jest inteligentnie. Na tvp widzisz na tvn nie zobaczysz. TVP to propaganda informacyjna tvn to manipulacja. Pierwszą łatwo zobaczyć i wyszydzić, drugą większość podłapie.
@Ravexon: nie przypominam sobie afer które wykryło TVN. Przypominam sobie, że przy wszystkich manifestacjach społecznych, ACTA, podwyższenei wieku, strajk matek niepełnosrawnych dzieci, strajk nauczycieli, TVN zajmował się wybielaniem rządu. I niejednokrotnie robił to bezczelnie. (jedyny wyjątek
  • Odpowiedz
@edo48: Zupełnie się nie zgadzam, w TVN widziałem zarówno pozytywne jak i negatywne głosy na temat każdej ze spraw które przytoczyłeś. Mają preferencje polityczne, ale można sobie wyrobić na temat informacji jakie podają jakieś swoje zdanie.
W TVP za to nie ma ŻADNEJ negatywnej informacji o rządzie. Oglądając wiadomości można sobie co najwyżej wyprać mózg.
Jest różnica pomiędzy sympatyzowaniem, a bezczelną propagandą.
  • Odpowiedz
@Big_Gru: sympatyzowanie? Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że TVP i TVN jest na tym samym poziomie. Po drugie, TVP przez tą tępą propagandę jest już na etapie tworzenia wyborców dla opozycji, / sami się mordują. Po trzecie. Tak jest. Nigdy ne było żadnej negatywnej informacji o rządzie. Jedyne czego uświadczyłem to raz nabijanei się z sasina, W tylewizji. RAZ. Po czwarte. Miałem nie głosować na Dudę, choć uważam, go za
  • Odpowiedz