Wpis z mikrobloga

Ludzie mówiący, że w 2 turze zagłosują na Dudę, bo Trzaskowski popiera LGBT to skrajni idioci xD serio wolicie #!$%@? i podzielony kraj niż to, że dwóch typów mogłoby wziąć sobie ślub i nikomu nie przeszkadzać? xD jak wam Duda #!$%@? kolejne podatki, żeby mieć hajs dla bombelków i ich madek, to nawet nie będzie mi was żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DupaJasia_: Ty się wczoraj urodziłeś?
@DupaJasia_ tu nawet nie chodzi tylko o to, tylko o pogardę dla nich od PO przed wyborami. To tak jak z różowymi, które wyzywają przegrywow od prawiczkow i potem się dziwią, że Ci wyzywają różowe. Niesamowite xd
@xxwykopekxx: ojoj. Bo udawali że chcą śpiąc budżet. Ci nie udają. Podwyżki dla nauczycieli cyk na samorządy. Pit dla młodych cyk na samorządy. #!$%@? fundusze na 13te emerytury. Przeciągane zwroty vatu. Plus 20 ileś nowych danin. Gdzie ci ludzie w Polsce mają #!$%@? oczy to ja nie wiem. Jak wprowadza kataster to połowa kucy dostanie orgazmu bo przecież ci fliperzy dostaną po dupie. Zapewniam że każdy sobie poradzi po przepisuje jsk
@DupaJasia_: to sa narodowcy co patrza jaka inba jest w stanach + dla nich pis i po "jedno zlo"

to Trzaskowski #!$%@? ze nie walczyl o nich no ale zdobyl glosy na prezydenta Warszawy.

udalo mu sie co robil, ma zdecydowane poparcie w miastach

jakby odpuscil LGBT i czesciej wymawial słowa "wielka Polska" i "rolnicy" to by pewnie mial wygrana w kieszeni

ja przegryze jezyk i wyjatkowo zaglosuje na niego za
@DupaJasia_: inna sprawa, że ustawodawczo to prezydent gówno może. Złoży se ustawę i tyle, bez poparcia będzie odrzucona na pierwszym czytaniu. Małżeństw LGBT Trzaskowski nie jest w stanie zalegalizować, choćby bardzo bardzo chciał, bo musi mieć poparcie 2/3 sejmu, żeby zmienić konstytucję. Za to może blokować durne ustawy i te wszystkie pisowskie chachmęty przyklapywane pod osłoną nocy.
Ale panika po stronie wyznawców pisu jakby co najmniej mógł i chciał nakazać puszczanie