Wpis z mikrobloga

Od kiedy zacząłem realizować w swoim życiu idę MGTOW, zacząłem być szczęśliwy, zacząłem odnosić sukcesy, bo stale skupiam się na tym czego JA CHCE, a nie na tym, żeby przypodobać się #rozowepaski, kobiety przestały mnie już obchodzić i to czy kiedykolwiek zarucham też i wiecie co? Jakoś dziwnie więcej bab się koło mnie kręci, same mi piszą, że mnie kochają itp. xD Owszem jak mnie poproszą o pomoc to im pomagam, ale nie liczę na żaden seks z ich strony jak kiedyś. Liczę jedynie na to, że symetrycznie też mi w czymś pomogą i o dziwo... pomagają! xD To jest chyba to klasyczne: "Miej #!$%@?, a będzie ci dane". Do tego to, że odnoszę sukcesy może powodować, że chcą żerować na moich sukcesach, ale to akurat chce każda baba. :P
#logikarozowychpaskow #redpill #blackpill #mgtow
  • 10
@Jestembogaty: to jest ten paradoks, że gdy kiedy ty tak prawdziwie zaczynasz mieć #!$%@?, jesteś wolnym człowiekiem, nie uzależniasz się emocjonalnie od loszek, to wtedy masz największe powodzenie. MGTOW powinni uczyć na lekcjach w szkole. Skupiasz się na ważnych sprawach, ewentualnie od czasu do czasu poruchasz, ale od razu wracasz do tych ważnych spraw. https://david-durden.pl/silny-mezczyzna/ - to mniej więcej ten mindset