Wpis z mikrobloga

W drugiej turze z przykrością na Dude.

Słusznie ktoś kiedyś zauważył, że gospodarkę można odbudować relatywnie łatwo w stosunku do tego jak marksizm kulturowy może zadomowić się w ludzkich umysłach.

Cały ten zgniły zachód, multi kulti, gloryfikacja bandyty z USA i zwolnienia z pracy za hasła white lives matter, wciskanie na siłę ideologii lgbt pod pretekstem tolerancji

Multi kulti nie działa, napięcia społeczne narastają a społeczeństwo muzułmańskie nijak ma się do wspierania lqbt i tolerancji.

Każde życie ma znaczenie, nie tylko czarne. Klękanie i zamieszki bo jakiś ćpun zmarł w wyniku interwencji policji? iks #!$%@? de

lqbt? Homosie byli i będą, to naturalne ale nie obchodzi mnie kto z kim sypia, wspieranie natomiast tradycyjnego modelu rodziny jest korzystaniejsze m.in z punktu widzenia gospodarczego. Póki co pary homoseksualne nie rodzą dzieci ale moze to sie zmienić, kto wie.
Poza tym wystarczy spojrzeć na dewiacje seksualne w owych środowiskach, pod tym względem mają dużo wspólnego z klerem. Nie jest to dobre dla naszych dzieci.

#neuropa #bekazlewactwa #4konserwy #lgbt #wybory
  • 94
  • Odpowiedz
Homosie byli i będą, to naturalne ale nie obchodzi mnie kto z kim sypia, wspieranie natomiast tradycyjnego modelu rodziny jest korzystaniejsze m.in z punktu widzenia gospodarczego.

@KomentatorProwokator: to wspierasz małżeństwa homo, żeby było więcej stałych związków, w imię konserwatyzmu, tak jak to robią w uk? Czy przeciwnie, plujesz na wartości konserwatywne, bo konserwatystą może być tylko biały heteroseksualny polak, a promowanie go w innych grupach to zbrodnia?
  • Odpowiedz
@KomentatorProwokator: Co wy tam na tej prawicy macie z tym zainteresowaniem homoseksem? Nic, tylko homo zagrożenie, homoseks, homocuekawostki i wyuzdane zdjęcia homoseksualistów z różnych imprez. Nic o gospodarce, o rozdawnictwu pieniędzy publicznych, o budowaniu reżimu i komunizmu w Polsce, tylko ten anal i anal. Ja naprawdę zaczynam podejrzewać, że prawicowcy to kryptogeje.
  • Odpowiedz
teraz zbierają owoce tego ,,postępu" ...


@Zielony_Pio: jakie owoce zbierają? Imigrantów? To nie efekt postępu tylko chęć zarobienia (tania siła robocza).
Bardziej będziemy żałować "łukaszenkizacji" Polski, jak będziemy jeść ziemniaki z masłem i oglądać w TV władcę grożącego urzędnikom.
  • Odpowiedz
Oni wybrali ,,postęp (ideologiczny)" i teraz zbierają owoce tego ,,postępu" ...


@Zielony_Pio: Nie nie, owoce to zbierają Polacy w Niemczech jeżeli nie uda im się dostać na magazyn a podcieranie tyłków Niemców za bardzo ich brzydzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz