Wpis z mikrobloga

W drugiej turze z przykrością na Dude.

Słusznie ktoś kiedyś zauważył, że gospodarkę można odbudować relatywnie łatwo w stosunku do tego jak marksizm kulturowy może zadomowić się w ludzkich umysłach.

Cały ten zgniły zachód, multi kulti, gloryfikacja bandyty z USA i zwolnienia z pracy za hasła white lives matter, wciskanie na siłę ideologii lgbt pod pretekstem tolerancji

Multi kulti nie działa, napięcia społeczne narastają a społeczeństwo muzułmańskie nijak ma się do wspierania lqbt i tolerancji.

Każde życie ma znaczenie, nie tylko czarne. Klękanie i zamieszki bo jakiś ćpun zmarł w wyniku interwencji policji? iks k---a de

lqbt? Homosie byli i będą, to naturalne ale nie obchodzi mnie kto z kim sypia, wspieranie natomiast tradycyjnego modelu rodziny jest korzystaniejsze m.in z punktu widzenia gospodarczego. Póki co pary homoseksualne nie rodzą dzieci ale moze to sie zmienić, kto wie.
Poza tym wystarczy spojrzeć na dewiacje seksualne w owych środowiskach, pod tym względem mają dużo wspólnego z klerem. Nie jest to dobre dla naszych dzieci.

#neuropa #bekazlewactwa #4konserwy #lgbt #wybory
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KomentatorProwokator: Mylisz skomplikowane społeczeństwo USA z Polską.

Ekonomia jest ważna, wcale nie jest ją "względnie łatwo" odbudować, od 40 lat mozolnie wypełzamy z gruzów, właściwie jedno pokolenie, no i idzie nam na prawdę bardzo dobrze w porównaniu z innymi, którzy z podobnych gruzów wypełzają. Jednak widzisz jaki jeszcze dystans mamy do pokonania.
Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale chciałbyś teraz rozwalić co zbudowane, wtedy zabrać się za odbudowę i czekać kolejne 40 zanim będzie dobrze, możliwe, że całą swoją karierę zawodową, bo się boisz zmian kulturowych?

Nie daj się propagandzie. To jest wróg, którego stworzyła władza, żeby mieć z kim walczyć i właśnie wystraszyć ludzi, zebrać głosy tych, którzy się wystraszą obiecując obronę przed nimi. Jak Soros, gender, meksykanie a nawet Polacy w innych krajach (populiści we Włoszech,
  • Odpowiedz
@KomentatorProwokator: „z przykrością na Dudę”. Po co robić coś co masz robić „z przykrością” i przeciw sobie? Zostań lepiej w domu jak nie jesteś przekonany i nie psuj chociaż nam trójpodziału władzy ;) nie rozstrzelają Cię za to że nie zagłosujesz - nie kłamię.
  • Odpowiedz
Słusznie ktoś kiedyś zauważył, że gospodarkę można odbudować relatywnie łatwo w stosunku do tego jak marksizm kulturowy może zadomowić się w ludzkich umysłach.


@KomentatorProwokator: cały blok państw wschodnich dawnego ZSRR. Am I Joke to you?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KomentatorProwokator: PiS rozwalił myślenie w kategorii dobra wspólnego i nie odbudujemy tego być może nigdy, a na pewno nie szybciej niż za wiele lat. Wyborca zobaczył, że "dajo", a skoro dajo, to teraz jest już tylko ja, mnie, kto da mi więcej, nieważne jakim i czyim kosztem. Zero myślenia, jak można by wydać publiczne pieniądze tak, by skorzystali wszyscy.
  • Odpowiedz
ekonomia? Gospodarka? Godne życie


@Karbon315: chętnie się dowiem w którym aspekcie gospodarki PO była lepsza od PIS? chyba tylko w wyprzedaży majątku za bezcen, np Ciech
  • Odpowiedz