Wpis z mikrobloga

@caveman40023: Gdzie masz to całkowite sprzedanie się Niemcom tak po pierwsze, po drugie jeśli tak źle z Niemcami to i z ruskimi również, jak na złość o Rosji narodowcy rzadko coś mówią.
Wspieranie ideologii LGBT to trochę mało aby kogoś atakować, równie dobrze można kogoś atakować za wspieranie środowisk antyszczepionkowców, płaskoziemców itd jeśłi pedalstwo to choroba to bycie płaskoziemcem również jest chorobą.
Wiek emerytalny trzeba podnieść aby system wyrobił, no chyba
- sprzedanie się Niemcom


@caveman40023: zastanawiam się co to jest to mityczne "sprzedanie się Niemcom", bo mam wrażenie, że przez 5 lat rządów PiSu, tak jak byliśmy montownią Europy za grosze i eksporterem jabłek i mięsa na Zachód tak dalej nimi jesteśmy, a Janusz dalej sprowadza sobie Passata albo przechadzaną beemę. Nad wami stoi jakaś Angela z biczem, że ci Niemcy tak was bolą czy o co cho?
podniesienie wieku emerytalnego


@caveman40023: to akurat jest bardzo dobrym pomysłem i nie mniejszym złem. Największym dobrem w tej materii była by tylko likwidacja ZUSu i idiotycznej umowy pokoleniowej, ale to w tym momencie jest nierealne.
- podniesienie wieku emerytalnego


@caveman40023: Wiek emerytalny to nie jest jakiś magiczny paseczek, którym można przesuwać góra/dół jak się chce i dobry PiS próbuje obniżać, a diaboliczne KO podwyższać. Wiek emerytalny ma bardzo poważne konsekwencje dla budżetu państwa, bo to nie jest tak, że każdy sobie sam na siebie odkłada, tylko jedno pokolenie odkłada na drugie - a tu mamy wyże i niże demograficzne, przez co dochodzi do kryzysu jeśli akurat
- sprzedanie się Niemcom

i to mówią wyborcy Bosaka, wielcy wolnościowcy, ha tfu na Was, jeśli zagłosujecie na Trzaskowskiego.

@caveman40023: przynajmniej za rządów PO w rankingach wolności gospodarczej Polska zyskiwała coraz lepsze miejsca. Za rządów PiS w tych rankingach zawsze spadaliśmy. To dopiero jest sprzedawanie się nie wiadomo komu aby Polak w Polsce miał coraz gorzej i nie mógł sobie rozwijać swojej parówkowej działalności gospodarczej. Taki obraz waz wolnościowców.
Wspominałeś coś