Wpis z mikrobloga

@mateusz-bylinski Rozczaruje szkoły się. Później też się nic nie zmieni a myślenie, że będzie inaczej, to jest bardzo naiwne. Też myslelismy, że coś się zmieni jak komuchy po umierają, ale na ich miejsce wcale nie przyszedł ktoś lepszy.

Jedyne czego możecie się dzieciaki spodziewać, to więcej Misiewiczów po każdej stronie barykady
@niochland: nie, skończyłem stacjonarne studia na Politechnice Wrocławskiej, które wymagały bardzo dobrze znanej matury żeby się w ogóle na nie dostać, nic tam za darmo nie dostałem bo nie płaciłem śmieszych czesnych jak to się robi na wyżej wspomnianych prywatnych Polsko-Rumuńskich Wyższych uczelniach.Te dyplomy to powinni rozdawać w wyborczej tak jak nieraz dorzucają jakieś testy dla gimnazjalistów.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mateusz-bylinski: ale dlaczego mówisz że ktoś głosował na PO? Osoby z wyższym głosowały na odpowiedniego reprezentanta tego kraju, ze znajomością jezykow, wykształceniem i obyciem. Partia ma tu niewiele do rzeczy bo prezydent w naszym kraju ma funkcję reprezentacyjną
17,2 % na gościa z mam talent - widać jak wyższa jest ta grupa. TVNu się w tych akademikach chyba za dużo naoglądali.


@Gib_Melson: i to jest oblega? Np. taki Reagan był w młodości aktorem filmów klasy B, a jakoś nikt mu tego nie wyrzuca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie rozumiem, dlaczego by to miało go dyskwalifikować.