Wpis z mikrobloga

Wynik Dudy pokazuje, że Polacy mentalnie są na poziomie Rosji czy Białorusi. Nimi trzeba pomiatać jak śmieciami i trzymać za mordy.

W Rosji teraz zmieniają konstytucje przez referendum, aby Putin mógł dalej rządzić i pokazywali jak starsi ludzie żyjący w jakiś starych lepiankach bez kibla zachwyceni Putinem jaki on super, ile to dał i w ogóle na świecie im zazdroszczą prezydenta dlatego na niego głosują. U nas dokładnie jest to samo w stronę Dudy.

Nienawidzę tego kraju i p0laków.

#wybory #polityka
  • 44
@technojezus: to dlatego, ze pokolenie które było w wieku produkcyjnym w czasach PRL ma sprasowane mózgi(oczywiście nie wszyscy, ale spora część). Są to ludzie którzy uważają, ze wtedy było zaje*iście, uj że w sklepach nic nie było, że policja tłukła na każdym kroku, ale każdy pracę miał. Większość z nich twierdzi, że Ci którzy się teraz dorobili to złodzieje i wszyscy powinni zarabiać tyle samo... Szkoda mi takich ludzi bo to
@jack_: Ty myslisz ze jak sie wladza zmieni to nagle bedzie lepiej? XD platforma rzadzila i co? Polacy w koncu mogli sie dorobic.. za granica zbierajac szparagi i kapuste. Nic sie nie zmieni bo mamy u nas wyzysk, gdyby pis nie podnosil placy minimalnej to dalej polowa spoleczenstwa #!$%@? by za 1600 zl na reke bo janusz biznesu nigdy sam podwyzki swojemu robolowi nie da, musi miec na nowy samochod, wycieczki
@technojezus co ty pieprzysz. Ludzie głosują na dude i pis bo po prostu przecietny, prosty czlowiek ma lepiej odkad oni rządzą. Powiedz komu obiektywnie zylo sie lepiej za tuska? Ja z żadnych programów socjalnych pisowskich nie korzystam, mieszkam w wawie i mam dobra prace ale nie widze zadnego powodu dla ktorego po byloby lepszym wyborem niz pis.

Wykopek dostaje wscieklizny jak slyszy o socjalu ale jak po wyprowadzało miliardy co roku na
@Mrbimbek: A teraz masz taki dobrobyt czy rozdawnictwo? Czyje dzieci będą spłacać taki socjal? Kupno emerytów za 13-tkę to był cel społeczny czy jednak może zabieg marketingowy?
@jack_: wedlug mnie obydwie te rzeczy, jeszcze pare lat wstecz codziennie byly artykuly w gazetach i reportaze w telewizji jak to ludzie nie potrafia wyzyc z ich emerytur, gdzie musza wybierac miedzy lekami a jedzeniem, sam do teraz znam takie przypadki ale jednak cos w tej kwestii sie robi. Nie ma teraz dobrobytu ale ja wlasnie o tym pisze, jestesmy tania sila robocza tak samo dla europy jak i dla naszych