Wpis z mikrobloga

#wybory
W pierwszej turze głosowałem na Bosaka że względu na poglądy ekonomiczne, światopoglądowo się z nim w 80% nie zgadzam, ale będę wspierać poglądy wolnorynkowe dopóki nie pojawi się bardziej liberalna światopoglądowo alternatywa. Nie jestem za Trzaskowskim, nie jestem też za Dudą, jeśli miałbym być obiektywny to uważam że Duda ma trochę lepszy program dla Polski, ale jest traktowany jak zero we własnej partii, jest tylko długopisem Kaczyńskiego bez własnego zdania. I dlatego uważam, że żeby przyblokować komunistyczne zapędy karakana trzeba zagłosować przeciwko Dudzie. Nie jestem za Trzaskowskim z wielu względów, pamiętam moja nienawiść w stosunku do PO w 2015 roku, ale wybiorę mniejsze zło które będzie choć trochę hamować dyktatora z kotem
  • 12
@Voobo Ja zgadzam się z Bosakiem, i w sprawach ekonomicznych, i w sprawach światopoglądowych. W I turze Bosak, w II Duda bo jest bardziej konserwatywny niż Trzaskowski. Mimo, że niestety Duda trochę ośmiesza polskich konserwatystów przez takie sprawy jak np. to, że nie wypowiedział przez 5 lat swojej prezydentury konwencji stambulskiej a powinien to zrobić od razu!
W sumie to jeden #!$%@? bo znowu wracamy do systemu pis-po a obie te partie nie sa wolnościowe


@JPNyygaa: Serio nie widzisz roznicy miedzy oddawaniem calej wladzy PiSowi, a proba powstrzymania tej szajby?