Wpis z mikrobloga

Nie zgodzę się z tym co było mówione ze sceny, że wynik obecny Bosaka to sukces, raczej niewielka poprawa wyniku z wyborów do parlamentu (raczej potwierdzenie pozycji). Osobiście liczyłem na 10-12%, i nie więcej, bo scena dosyć zabetonowana (cud gdyby 15% było), i dopiero z tych pozycji atak na wyższe %. Dlatego dziwiło mnie, mówienie o wygranej czy II turze (liczby były nieubłagane), sorry, piszę to jako sympatyk Konfederacji. Niby to tylko sonda, i przez noc może wzrosnąć, ale do ilu? 8-9% max? Trzeba czekać aż POPiS zacznie się sypać, ale Polacy w większości uwielbiają socjalizm i są gospodarczymi analfabetami, co mnie codziennie przeraża.

Sprawa nr dwa - teraz ludzie z POPiSu staną się obciągaczami, ale my pamiętamy, jak wyglądał sytuacja - ciągłe obrażanie, kłamstwa, szyderstwa. Fajnie to będzie oglądać, w zasadzie już stękają jedni i drudzy by na ich lizodupa iść głosować, a kilka chwil temu włodarze Konfy powiedzieli, że nikogo nie poprą i prawidłowo. Do wyboru tęczowy socjalista, którego efekty rządów widzę codziennie, i czosnkowy pseudokonserwatywny socjalista, którego efekty rządów widzę codziennie; na końcu to są socjaliści, ze środowisk wywodzących się z porozumienia centrum. Już się nie mogę doczekać fikołków intelektualnych tych którzy nas obrażali, by zdobyć nasz głos.

#konfederacja
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hitmanq: to dobry wynik. Konfederacja jest swieza sila, polroczna. Poszerzyli baze o 400 tys glosow przy ciezkich wyborach.

Widac bylo zgranie, kazdy gral na ten sukces.

To naprawde bardzo dobry wynik, wystarczy porownac z lewica. Te wybory byly niezwykle trudne.