Wpis z mikrobloga

Mirki mirabelki #wspomnienia mnie naszły ostatnio i #szukam kawałka którego słuchałem naście lat temu, leci podobnie jak ten który załączę tutaj też ma motyw ze skrzypcami chyba, PRZY CZYM tempo wolniejsze a motyw jest DOKŁADNIE taki: https://musiclab.chromeexperiments.com/Song-Maker/song/5077483113152512 Ja to pamiętam jako skrzypce dla tych pojedynczych elementów i coś innego dla tych podwójnych. No był na pewno #oldschool i może trochę #gangstarap , na pewno słuchałem tego co najmniej przez 2010, jeśli nie w okolicach 2005 jeszcze na kasecie w odtwarzaczu, w czasach gdy muzykę miało się od kogoś na kasecie i nie znało się autorów ani tytułów () Głos tego rapera był taki, jakby #notoriousbig trochę schudł xD I nieco bardziej "harczący", trochę może jakby #icecube . Ponieważ jest to dla mnie mega ważne bo nijak nie potrafię tego znaleźć a na pewno jak w końcu ten kawałek usłyszę to się popłaczę z radości, uczciwemu znalazcy oferuję nagrodę - wpłatę na zrzutka / pomagam na wskazany przez niego cel charytatywny.
#rap #hiphop #muzyka #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #szukampiosenki
k.....a - Mirki mirabelki #wspomnienia mnie naszły ostatnio i #szukam kawałka którego...
  • 6
@pigaskie: Sprawdziłem paręnaście kawałków Coolio i nie znalazłem, głos tego rapera pamiętam jako nieco bardziej "harczący" i niższy, jakby był przypakowany (ale na 99% nie był to 50 Cent), z jakiegoś powodu kojarzy mi się Ice Cube ale latam po jego kawałkach i też nie mogę znaleźć