Wpis z mikrobloga

Szkoda, że nadal osoby z podstawowym wykształceniem mają taki sam głos jak inni. Jedyne co mnie cieszy, że jak to wszystko walnie to ludzie ogarnięci wyjadą z tego kraju i sobie poradzą a ci co zawsze liczyli na pieniądze od państwa będą tymi pierwszymi których dotknie kryzys.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Jak dotąd to na zachód wyjeżdżały właśnie osoby bez wyższego doświadczenia i znajdowały tam pracę. Bo wyobraź sobie że to czego potrzebują Niemcy i Anglicy to hydraulicy, tynkarze czy ludzie do kładzenia glazury a nie nauczyciele historii, polonisci, socjolodzy itp. Z drugiej strony znam ludzi z wykształceniem medycznym pracujacych w swoim zawodzie we Francji i wcale nie chcą tam zostac. Bo różnice zarobkach nie są już tak oczywiste (szczególnie jeśli mowa o
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cypher: ale wiesz, że jest jak napisał @Korax:
Wyjeżdżają Ci co nie mają tu często szukac. Ja mam wybór: mam studia i jakieś tak doświadczenie więc szukam pracy w zawodzie, nie wypali to zmienię branżę czy gdzie się zalapie

Mam też koleżankę, lvl 27, sama matura i 7 lat doświadczenia na produkcji. Myślisz, że ona na wybór? Nie, nie ma. Myśli czy nie wyjechac bo nie na tu
  • Odpowiedz