Wpis z mikrobloga

@MPXD
Jak to było wcześniej z tą odpowiedzialnością?
To w sumie nasza cywilizacja stwarza takie problemy jak wychowywanie dzieci do 18rz a tak naprawdę dłużej.
Teoretycznie od 14 rz mogłoby być już samodzielne.
@vanabette: wychodzi na to samo - ty tego nie zrobisz, zrobi ktos inny
znavzy mi to tam kolo #!$%@? lata w sumie ja sie nie mieszam w internetowe dyskusje no ale teraz musze ci odpisac eh
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@vanabette: że rozmnażanie się człowieka, działa na zupełnie innym poziomie niż innych ssaków. Żaden pies przecież nie pyta takiej suni czy przypadkiem może penis into jej macica i czy zapewni szczeniakom odpowiednie warunki.
Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, że pociąg do macierzyństwa wywodzi się przede wszystkim z leku przed samotnością i poczuciem bezwartościosci, czyli dosyć egoistycznych zachcianek. Dopiero później, gdy mała Dziesika okazuje się niemałym problemem i znacznie większym obowiązkiem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MPXD: IMO, wszystko co robimy jest robione z pobudek egoistycznych. A jak ostatnio sprawdzałem to naukowcy nie byli pewni czy altruizm w ogóle istnieje. Dlatego zawsze mnie drażni argument, że rozmnażanie się jest egoistyczne
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xVolR: Nie zgadzam się, że inne czyny nie mają konsekwencji dla innych. Ale nie chce się wdawać w dyskusje, bo twierdzenie, że życie jest cierpieniem też mnie triggeruje mocno. Także życzę dobrej nocy ;)