Wpis z mikrobloga

narodowo-katolicka propaganda robi z ludźmi


@PanEdzio: a co robi? Jestem o prawicowych poglądach, katolikiem i nie wiem dlaczego wszyscy na siłe chcą mi wrzucić akceptacje do homoseksualizmu. Dla mnie homoseksualizm jest jakąś wadą/chorobą i mam konstytucyjne prawo do takich poglądów, ale na siłę nikogo nie "leczę". Gdyby moje dziecko okazało się les/gej to nic by to nie zmieniło w moich uczuciach do niej/niego.
  • Odpowiedz
Bez obrazy ale ja np, nie jestem wierzacy, wierze w naukę w czasoprzestrzeń Einsteina, nauke biologiczną rozwój człowieka, nie ma czegos takiego jak rasizm bo czarny jak i biały ma tego samego potomka tylko jak poślesz 5rodzin białych do afryki na +35 ciągłe i będą się mieszac tylko oni to logiczne ze za jakis czas zaczna zmieniac karnacje na ciemniejsza bo bedzie sie skóra dostosowywac do warunków. A co do gejostwa, lesbijek
  • Odpowiedz
@BArtus: Zupełnie jak aktywiści lgbt... Są dumni z bycia homo, choć według nich orientacji się nie wybiera i nie można zmienić, no i nienawidzą otwarcie wszystkich, którzy nie okazują im wsparcia - atakują nawet tych, którzy są neutralni i nie mają zdania, właśnie za to, że nie opowiadają się wyraźnie po ich stronie. :v Według definicji z obrazka to czysty nacjonalizm.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KawaJimmiego: Nie mówiła o żadnym zaburzeniu, tylko o homoseksualizmie, po co wcinasz od czapy? A ludzie, którzy chcą sobie szkodzić niech to robią, tylko potem niech nie korzystają z moich podatków, jak przez celibat będą się leczyć z depresji i raka prostaty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KawaJimmiego: Dopóki nie zapadną na depresję i nie będą cierpieli na chemioterapii spowodowanej rakiem z przerzutami. Chyba, że po prostu popełnią samobójstwo, co jest częste w takich przypadkach. Albo porzucą szkodliwy dla nich fanatyzm i pójdą drogą normalnego życia. Tak jak John Paulk, Anthony Venn-Brown czy John Smid i tysiące innych, dawni działacze ruchu Exodus i podobnych, którzy odrzucili kłamstwa i zaczęli żyć normalnie. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ex-ex-gay
  • Odpowiedz