Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 300
Rozwala mnie jak Janusze dochodzą się i wręcz wyzywają ochronę w marketach gdy ta mówi że muszą mieć maseczkę żeby wejść do sklepu. Wczoraj spędziłem pół dnia w jednym pasażu i każdy cham bez maseczki wyzywał ochroniarzy, bo co ty kurła szczylu będziesz mnie zmuszał do noszenia maski. To nic że to nie ich inicjatywa tylko dostali takie rozporządzenie, najbardziej mnie zadowoliło gdy policja wpadła i wlepiła 6 mandatów, od razu się lepiej poczułem
#koronawirus #bekazpodludzi
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a teraz po polsku napisz


@Mzil: Po polsku to jest tak, że nie zakrywasz twarzy ze względu na stan zdrowia, a zaświadczenie nie jest ci potrzebne w czasie kontroli policji.Tak na marginesie takiego zaświadczenia nikt ci nie wystawi, bo nie istnieje.
  • Odpowiedz
@Mzil: Masz k---a problem to siedź w domu i daj ludziom robić co chcą, a nie p--------z farmazony o maseczkach jak stara baba. Czy do was ciemniakinie dociera, że te wasze maseczki nic nie dają? Wiecie że są lekarze, którzy to neguja i mówią wprost, że bardziej szkodzą niż pomagają? Może samemu warto zasięgnąć i sprawdzic informacje o tych maseczkach z innego źródła niz tv i niezależni eksperci opłacani za
  • Odpowiedz
@Mzil ja noszę aby nie szukać problemów, chociaż teoretycznie mógłbym się zasłonić powodami zdrowotnymi (która są i mógłbym się nimi zaslonic), ale nie wiem czy mam mieć to udokumentowane, czy jak. Więc noszę, dla świętego spokoju.
  • Odpowiedz
@Mzil dziś taka sytuacja spotkała mnie w żabce, mam maskę w samochodzie w boczku ja wożę ale zapomniałem jej wziąć, wchodzę do żabki a tam dwie dżesiki stoją za kasą i że maseczka bo nie mogą obsłużyć bla bla bla, dobra to ja do auta po maskę i z powrotem, chwilę po mnie wchodzi jakiś niedowartościowany mężczyzna w średnim wieku niewiele starszy ode mnie, i one mu to samo ja w
  • Odpowiedz
@atrax15: to nie wymysł właściciela żabki tylko policja wlepia mandaty nie tylko osobom bez maseczki ale również kasjerkom które obsługują osoby niemającej maseczki
  • Odpowiedz
@Mzil: ale czaisz to, że te obostrzenia i "pandemia" jest na rękę rządom na całym świecie i wielkim korporacjom i będą wciskać ciemnote jak najdłużej i Ty między innymi podfajac się temu grasz z nimi do jednej bramki?
  • Odpowiedz
@Kapitankokskox: Człowieku zrozum jedno. Nigdy nie musiałeś tego nosić, to jest tylko zalecenie, a nie nakaz to po pierwsze. Po drugie jesteś chory i nawet nie miałeś takiego zalecenia by ją nosić. Po trzecie nie robię nikomu pod górkę, bo chyba nie mam 15 pkt IQ i wiem, że to nie wina krawężnika z plikiem na mandaty czy Pani kasjerki, wiesz co się mówi, żeby nie wyłapać mandatu? Grzecznie powiedzieć
  • Odpowiedz
@Kapitankokskox: tak boli bo w przeciwienstwie do ciebie nie jestem niewolnikiem tylko wolnym czlowiekiem to pop pierwsze, po drugie ten wirus nie jest w ogole grozny- salmonella jest o wiele grozniejsza, po trzecie te maski przed niczym nie chronia - wiesz po co najpierw mowili zeby nie nosic? bo byly niedostepne i wszystkie szly do sluzby zdrowia. potem przyszedl syf z chin za miliony zlotych ktore nie mialy nawet certyfikatu
  • Odpowiedz
@Mzil śmiać mi sie chce z takich zyciowych pokrak. Nie zalozylem maski ani razu od poczatku tego sciemnionego gówna. Dzwon po psy spoleczniaku ha tfu
  • Odpowiedz