Wpis z mikrobloga

Chcieliśmy doprowadzić do zwiększenia przejrzystości kampanii wyborczej. Skorzystaliśmy z prawa do informacji i zadaliśmy komitetom konkretne pytania. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że nieprzestrzeganie prawa przez polityków stało się polską normą. Nie zgadzamy się na to, dlatego złożyliśmy zawiadomienia do prokuratury.
Kogo i o co podejrzewamy, przeczytacie na stronie: https://siecobywatelska.pl/kandydaci-poza-kontrola-wyborcow-mowimy-dosc/
__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #jawnoscchroni #wybory #biedron #bosak #duda #holownia #kidawablonska #kosiniakkamysz #tanajno #trzaskowski #zoltek
Pobierz WatchdogPolska - Chcieliśmy doprowadzić do zwiększenia przejrzystości kampanii wyborc...
źródło: comment_1593170614DtIXJwoicR9QUuvFOzAHii.jpg
  • 67
Chociażby, by mieć pewność i dowód że ta ścieżka tu nie działa


@Watchdog_Polska: to samo robię w #bielskobiala wystawiam po kolei, każdą możliwą instytucję (i jak na razie każda dała ciała) zbieram kwity, niektóre tak kuriozalne,że głowa mała. Wiecie np. że bielski magistrat twierdzi że linia wysokiego napięcia hałasuje w stopniu porównywalnym do ruchu na drodze? XDDD Kolekcjonuję te kurioza, w pierwszej kolejności polecą do RPO, a potem pewnie do prokuratury,
@OsadnikzCatanu:

od paru lat mój 1% idzie do Was i nie żałowałem ani razu.

Wielkie dzięki. Cieszymy, że nie zawiedliśmy!

Nawet jak ścigacie "moją opcje" to i tak się cieszę, bo nikt nie powinien cwaniakować i być bezkarny.

Słuszne podejście.

Trzymajcie się tam!

Ty też, pozdrowienia!
@Watchdog_Polska To może powiedzmy jak to wygląda z 2 strony. W trakcie kampanii wyborczej Komitety otrzymują setki maili dziennie - zaznaczam, że nasz komitet wymaga tradycyjnej formy składania wniosku, posiadamy tylko e-mail sztabu wyborczego, a nie e-mail KW. Między innymi wpłynął e-mail(1 e-mail, a nie 2) od Was - kulturalnie odpisałem, że chętnie prześlemy wszystkie informacje, ale po wyborach - jak tylko będziemy składać dokumenty do PKW. Ja wiem, że Wy na