Wpis z mikrobloga

Może świruje ale mam kolejny dziwny przypadek z reklamami dedykowanymi.
Osoba z rodziny ma dzisiaj wizytę u dentysty bo od pół roku czeka na montowanie implantów. Rano przy śniadaniu rozmawiałem z siostrą na ten temat. Oczywiście w internecie niczego nie sprawdzałem związanego ze stomatologią.
Teraz wchodzę na stronę, podobnie jak ostatnio, z lokalnymi wiadomościami a tam atakuje mnie reklama „Przymierzasz się do nowej protezy?”. Mam wierzyć ze to dziwny zbieg okoliczności?
#inwigilacja #stalking ##!$%@?
@szuleer
@brdy
  • 19
@tomy86: Myślałam, że każdy jest świadom faktu, że telefony nieustannie nasł#!$%@?ą celem profilowania reklam, a tu taka niespodzianka. Popularne doświadczenie na szkoleniach z bezpieczeństwa IT.
@tomy86: 2 tygodnie temu gadałem przez messengera z kolegą co miał wyrywane ósemki, pisał że dostał KETONAL, ja mu napisałem żeby uważał i nie brał za dużo KETONALU. 2 wystąpienia słowa KETONAL w rozmowie wystarczyły żebym miał przez 3 dni reklamy KETONAL HIPER ULTRA MEGA FORTE NA NOC DO BRANIA W DZIEŃ na FB. Nie wyszukiwałem tej frazy nigdzie (ʘʘ)
A co w tym dziwnego? Udowadniano wielokrotnie, że twoje urządzenia podsł#!$%@?ą o czym rozmawiasz i na tej podstawie dobierają reklamy.


@Radioaktywny_Pasztet: no tak bo piszesz tak zarozumiale. To cale "a co w tym dziwnego" i traktowanie jako oczywistosc cos, czegos ktos inny moze nie wiedziec.
@tomy86: jakiś Mirek miał robić test i głośno mówić przez kilka dni o jakiejś rzeczy dla psa chyba, aby sprawdzić czy będzie miał reklamy tego. Niestety nie wiem jak się to skończyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)