Wpis z mikrobloga

@Misjonarzz: Mogłem się spodziewać tego teamu nie lubie double cover change knock back(chodzi tutaj o Fuzed zamasu i ssgss vegito) aż strach kontynuować kombo ale dzieki temu nauczyłem się jak anulować kombo. Ładny 6* Vegito gratki. Problem jest że łatwo może ciebie skontrować ponieważ wiadomo jakich postaci użyjesz :D
  • Odpowiedz
@Patryg80: uhhh z wielką pasją nie cierpie tego team-u bez urazy, jeden błąd i zazwyczaj przegrywasz walkę w poprzednim sezone już bokiem mi wychodziło walczyć z Fusion dam sobie rękę uciąć że 70 % walk jakie stoczyłem w poprzednim sezonie to był właśnie Fusion. Brakuje tobie tylko YEL vegito=super vegito
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pazur2694: no cóż też nielubię walczyć z pur gotenksem. A co do Vegito to niestety wpadł do worka z nieszczęśliwymi postaciami które nie chcą mi wypaść
  • Odpowiedz
@Pazur2694 To prawda, można mnie łatwo skontrować i problem w tym,, że nie mam dobrego zielonego na przeciwnego vegito blue. Mam LF vegete ale tylko na dwóch gwiazdach. Wbrew pozorom nie używam często combo vegito i zamasu. Wolę rose lub trunksa. Czasem nawet vegito nie wchodzi bo wkurza mnie Kefla i lf Vegeta.
  • Odpowiedz
@Pazur2694 Mam go na 1 levelu zenkai i na tym poziomie nie warto go brać w teamie future mając vegito. Nie mam w ogóle ochoty i czasu grindowac go do zenkai 7 f2p. Szkoda mi CC na to a potrzeba z tego co wiem około 20k by miex zenkai 7 I 1000% A zdobycie go f2p to 200 walk co-op.
  • Odpowiedz