Wpis z mikrobloga

@PanZiomal: Przy 190 cyklach ? Bateria powinna pracować prawie jak nowa. Dopuszczalny spadek pojemności to IMO maks. 10%. Wygląda to tak jakby jedno ogniwo baterii było niesprawne. Nie masz problemów z wyłączającym się kompem w trakcie pracy na baterii ?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Funky-Mag: dzwoniłem już do nich i mówiłem że brałem komputer na fakturę i czy to nie będzie problem skoro za chwilę będzie 2 lata już jak go kupiłem. Gościu mówił że nie jest to problem bo komputer jest z polskiej dystrybucji. Też potwierdził że to dziwne że tak szybko bateria zdycha i jest to dziwne. Jeśli będzie to problem inny niż zwykle zużycie to wymienią na nową. A koszt nowej to
@PanZiomal: u mnie po 2 latach i 2 msc wystąpił ten sam problem, co u Ciebie, lecz ja się już na gwarancje nie załapałem. Na infolinii Apple nie wiedzieli, jak to możliwe, że mi bateria pada. Od 4 msc muszę lecieć tylko i wyłącznie na zasilaczu, bo potrafi się wyłączyć raz przy 60 a innym razem przy 80%. Do tego status baterii wariuje pomiędzy: dobry, wymagana naprawy, a zalecany serwis. Oszaleć
@Lewic: ja miałem ostatnio tak, że pokazywało, że bateria do wymiany, 78% żywotności przy chyba 800 cyklach i potrafił przy 20% się wyłączyć, ale to w sumie tylko raz się zdarzyło... a mimo to bateria była spuchnięta. warto sprawdzić bo może sie coś odwalić przez to