Wpis z mikrobloga

@logar: Bardzo różnie. Nigdy nie mam ustalonego czasu spania. Jak czuje zmęczenie po prostu się kładę. Czasem jest to 20, czasem 24. Według mnie nie da się nauczyć organizmu zasypiania o tej samej porze. Przynajmniej w moim przypadku jest to niemożliwe, bo czasem jestem padnięty wieczorem a czasem leże w łóżku i umieram z nudów bo nie chce mi się jeszcze spać. Ale bardzo łatwo wyrobić sobie wstawanie o tej
  • Odpowiedz
@NickciN: No właśnie próbowałem przez ponad pół roku wyrobić sobie nawyk wstawania o 6:00 i za każdym razem byłem rano zombie ( ͡° ʖ̯ ͡°) niezależnie od tego czy poszedłem spać o 20 czy 24 (,)
  • Odpowiedz
@logar: Tez tak miewam, dlatego niestety czasem muszę się wspomóc energetykiem. Może w twoim przypadku lepiej jest siedzieć do pozna i wstawać pozno?? Nie każdy musi być rannym ptaszkiem. Druga sprawa warto z rana coś zrobić miłego dla siebie. Pewnie cześć ludzi uzna mnie za zjeb# bo ogladam chińskie bajki xD ale codziennie tez ogladam sobie jeden odcinek Bleach. Tasiemiec co ma 400+ odcinków. Dodatkowo ten serial po angielski to
  • Odpowiedz
@demos7enes: Może więcej wtedy by dostali. Dom jest w dobrym stanie i jest znajduje się w miasteczku.Może dlatego, bo tutaj nie ma zbytnio bogatych ludzi. Chyba, że ktoś z pobliskich miast byłby zainteresowany ale z miasta do miasteczka, nie wiem czy byliby chętni.
  • Odpowiedz
@wojskowy-onanista1: zależy jak na to patrzeć. Tak, mam rodziców. Tak, są nadziani. Tak, marze aby się wynieść z tego domu wariatów. Nie, nie jestem szczęśliwy. Nie, nie jesteśmy zżyci. Pieniądze ułatwiają sprawę i lepiej mieć niż nie mieć. Ale wszystkie nie załatwiają.
  • Odpowiedz