Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NickciN: w sumie same, ale jak straciłem robotę to z wstawania o 6:00 zrobiła się 11 xD no i angielski poszedł trochę w odstawkę. Tylko fiszki z anki i seriale czy jakoś jeszcze się uczysz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sajmen: Co się #!$%@? jak dorośli rozmawiają.

Za urządzony dom pod miastem, z zadbaną działką 500- 700 tyś to naprawdę podejrzanie mało.

Podkreślam urządzony a nie w stanie
  • Odpowiedz
@bonuswkomentarzu: myślisz, że ja tak nie mam? ( ͡° ͜ʖ ͡°) codzienne kłótnie, codzienne wypominanie jakim jestem zerem. Dodatkowym plusem wstawania tak wcześnie to fakt, że nie muszę ich rano widywać. Więc te dobre samopoczucie to trochę nadinterpretacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest ciężko, ale co mam zrobić. Spróbowałem raz się wynieść robiąc w gówno robocie i się nie da. Wróciłem na
  • Odpowiedz
@NickciN: też tak zamierzam zrobić, również mam 25 lat, mieszkam w domu rodzinynm z matką i siostrą (ojciec już od paru lat nie mieszkał a w grudniu zmarł..). Moim planem też jest wtynieść się i mieć pewnosć że nie wrócę, ale jeszcze trochę muszę poczekać, wskcozyć na wyższy pułap zarobkowy (bo Warszawa here ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@KurzaStopa: od 20roku pracowałem. Pracowałem na pełen etat + robiłem studia dzienne z informatyki, to było samobójstwo dla mnie. Starsi tego nie dostrzegli, że się staram tylko mieli pretensje że nie potrafiłem ogarnąć pracy i studiów... a jak chciałem mniej pracować to o głupie 5zł mieli problem, żeby dać. Mimo, że hajsu mają to są sknery. Jak rzuciłem studia, bo widziałem że już mam ich dość i nie dam rady
  • Odpowiedz
@NickciN: Tak jak mówiłem, robić Ci sie nie chce. Rodziców nie oceniam, bo nie znam sytuacji, ale skoro całe życie pracowali ciężko i oszczędzali, a mają 25 letniego konia, który wstaje wcześniej, żeby móc się dłużej #!$%@?ć to się nie dziwie, że się pieklą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz