Wpis z mikrobloga

@Rocky_Zuma_Skye: co znaczy z 29?
@YogiYogi: Tak zdaję sobie z tego sprawę, dlatego chciałbym też znać opinię ludzi, którzy bezpośrednio tam mieszkają.
Wg raportu jaki znalazłem średnio w dni robocze jest około 12 startów, weekendy i święta wolne.
Wg raportu jaki znalazłem średnio w dni robocze jest około 12 startów, weekendy i święta wolne.


@NowakJan: xDDDDDDDDDDDDDD
Jak jest brzydka pogoda, to jest mniej startów, ale jak jest ładna, to nie ma, że weekend - ostatnio nawet jakoś w okolicach północy latali bez skrupułów.
Mieszkam w innym kierunku, niż Marlewo i mnie te dźwięki #!$%@?ą czasami. Na Marlewie pewno jeszcze gorzej, ale latają z taką samą częstotliwością, bo to słychać
@NowakJan mieszkam na Minikowie, faktycznie, nie ma opcji, by nie słyszeć samolotów, rozmowa przez telefon przy otwartym oknie nie należy do przyjemnych. Jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do mieszkania w cichej okolicy, to może mieć z tym spory problem. Ja osobiście jestem bardziej wyczulona na wrzaski dzieciaków z sąsiadztwa :D w mojej ocenie nie jest tak źle, jak mówią wyżej
jak jest ładna, to nie ma, że weekend - ostatnio nawet jakoś w okolicach północy latali bez skrupułów.


@lofca: Brednie. Nie ma lotów szkolnych w weekend, widocznie podrywana była para dyżurna.
@NowakJan: Większość startów jest NA MARLEWO właśnie, większość pozwów sądowych jest z Marlewa. Dziennie jest około 12-16 startów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NowakJan: Ale no nie wszystkie z tych 12-16 są nad Marlewo(obecnie powiedziałbym, że maks 6 i zwykle lecą 2-4 naraz, więc tego się nie odczuwa jakby latały co chwilę) i jak tu mieszkasz to siła rzeczy się przyzwyczaisz, polecam też dbać o słuch i zakrywać uszy na każdy przelot zwłaszcza na dworze. A w nocy niezwykle rzadko i najpóźniej 23, albo 23:30 później jest, z tego co wiem ustawowa cisza nocna.
Dobra rada Mirku, kup tam dom będąc w pełni świadomy istnienia lotniska o potencjalne rozwoju. Potem załóż że znajomymi na FB grupkę 'ciche niebo nad Marlewiem' i czekaj aż zaorają lotnisko. ( ͡ ͜ʖ ͡)