Wpis z mikrobloga

Wiejskich fanów motoryzacji, instagramowych Oskarków i Juleczek i zarówno lewicowych jak i prawicowych ekstremistów (ale z dwojga złego już wolę skrajnych prawaków)
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: Sam pedałuję i też nie przepadam za pedalarzami, w-------ą mnie na każdym kroku/chodniku.

Pewnego razu prawie nieumyślnie w-------m gościowi na rowerze - szedłem chodnikiem i gestykulowałem akurat w trakcie rozmowy z różową a tu między małym skrawkiem chodnika i ulicy wyprzedza nas pedalarz - ZIIUUUUUuuu i z--------a przed siebie jakby go osy goniły. Smyrnąłem go tylko delikatnie pięścią. Mało brakowało a przez swoje gestykulowanie łapami prawie bym mu z-----ł
LisiaRumba - @serek_heterogenizowany: Sam pedałuję i też nie przepadam za pedalarzami...

źródło: comment_1593106569N4BJybB78PUh5B6wv1A5P9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: kierowcy w Poznaniu. Kierunkowskaz? Pewnie, włączę w połowie wykonywania manewru! Oho, a co to za guzik na środku kierownicy? Przytrzymam 5 sekund! Pieszy na przejściu? C--j, przejadę pół metra przed nim! Serio, w żadnym innym mieście nie spotkałem się z takim brakiem kultury na drodze.
  • Odpowiedz