Wpis z mikrobloga

#valorant #gry #apexlegends #csgo
Zachęcony wpisami na mikro zainstalowałem tego całego valoranta.
Po grałem kilka dni i #!$%@? #!$%@? można dostać.
Powtórka z okolicy premiery apexlegends, ktore mialo byc godnym konkurentem fortnajta, h1z1, pug Czyli bug na bugu.
Współczuje osobom, które grają dłuższy czas w nie grywalna na ten moment grę. Twórcy gry powinni się wstydzić wypuszczając takie niedokończone coś z afy lub wczesnej bety.
Teraz nie dziwię się, że więksi strimerzy przestali w nią grać, gdy umowa za strimiwanie jej wygasła.
Jeśli studia będą dalej w ten sam sposob postępować, to gracze będą robili za darmowych alpha testerow przez pierwsze dwa lata od oficjalnej daty premiery gry.
Zanim naprawia jako tako błędy to kolejny rok minie tak jak w przypadku apexlegends, o którym juz mało kto pamięta oraz gra.
Teraz nie dziwię się czerwonemu cd projektowi, że postanowili opóźnić premierę gry dwa razy. Lepiej przez ten okres czasu dopracować grę usuwając błędy, niż wydać wczesną wersje gry w fazie beta, która tylko rozczaruje graczy irytującymi błędami. Zresztą sami zobaczcie jak się zachowuje np. rozrzut kul wystrzelonych z broni. Losowanie jak w lotto. Nigdy nie jesteś pewien w która czesc ciała trafi, jeśli nie ominie gracza trafiając w ścianę.
  • 14
@MrXavery: Na prawdę boli cię pośladek, że napisałem prawdę o tej grze?
Mam porówanie z innymi grami np. csgo, apexlegends, battlefield v, rainbowsix, itp. Dawno się tak nie rozczarowałem. Jeśli chcesz grać w nieukończoną grę to już twoja decyzja. Odinstalowałem i to jest jedyna słuszna decyzja na ten moment. Z ciekawości sprawdzę za 8 miesięcy czy przez ten okres czasu udało się naprawić.
Za beta testera za darmo nie będę robił.
@Pawci0o: Myślisz ze tylko ty grałeś w inne gry? XD
Naucz się przelewać myśli na papier to raz a dwa jak ci się nie podoba gra to po prostu nie graj a nie masz bul dupy i płaczesz na tagu xD
@Pawci0o: Znaczy, że jak w cs'ie recoil pattern jest zawsze taki sam to to jest jedyny słuszny sposób implementacji? Rozrzut w pionie jest losowy i to na pewno nie jest przypadek. Tak miało być.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pawci0o: właśnie też mam bekę z tego zdania co @Kazikovv:
Jak w apexa nikt nie gra jak co sprawdzam to jesto 800k graczy do miliona
Co do valoranta grałem bardzo fajnie się gra pierwszy w tabeli w pierwszej gierce duże doświadczenie z apexa właśnie i wczesniej csgo
Nie zauważyłem za bardzo błędów więc nie wiem jak mam się odnieść do tego co piszesz grałem parę gierek i denerwuje mnie parę
@zapalsobiekota
@Pawci0o

Właśnie. Przecież serwery Apex pękają w szwach, gra ciągle mnóstwo ludzi. Liczba widzów na streamach nie odzwierciedli liczby faktycznych graczy. I nie bez powodu EA ceni sobie Apex i stawia na niego w najbliższej (i dalszej) przyszłości. Może nie jest to gra idealna, ale piekielnie grywalna.

A odnośnie Valorant, wygląda to dla mnie jak nieślubne dziecko CSa i Overwatcha (z naciskiem na CSa) , ale te paręnaście godzin w grze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kazikovv: też spróbowałem bo mnie ziomek przekonał i fajna gierka chociaż wszyscy porównują ta grę do cs'a i overwatch'a to ja bym się pokusił o stwierdzenie że jest to gra anime z fantastycznymi skillami połączeniem rainbow six siege (nie widziałem tam podobnych skillów do overwatch'a) jedyne jak się gra na nieswoich serwerach to można się wkurzyć bo ciężko się strzela