Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
nie rozumiem, nie mogą wjechać windą?

@Dolan: bloki do 4 pięter nie mają wymaganej windy, dlatego bardzo dużo osiedli z PRL właśnie tyle pięter posiada.
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: parter ma ten minus ze złodziej może bez większych problemów wejść na balkon a przez balkon do mieszkania, na pierwszym pietrze tego typu ryzyko dosyć mocno spada bo trzeba się trochę namęczyć żeby wdrapać się na górę.
  • Odpowiedz
@Loputrs: Marzę właśnie o własnym mieszkaniu i im wyżej będzie tym lepiej dzięki treningowi nóg. Teraz to muszę jakimś rowerem jeździć żeby jakiekolwiek mięśnie mi się pojawiły xD Moja babci mieszka na 10 piętrze w bloku z niedziałająca windą xD Gdyby mieszkała bliżej to i codziennie bym ją odwiedzał :D
  • Odpowiedz
@niekompalityca: oprócz oczywistej rzeczy, która tu napisałeś, to jeszcze z mega plusów mieszkania na wyższych piętrach jest niebywały spokój. Aktualnie mam mieszkanie na najwyższym piętrze i nie mogę narzekać na gówniaków/somsiadów/psów i kotów tuptających nad moją głową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@drzewnyzwierz: Obecnie tez mieszkam na najwyższym niestety trafił mi się za ściana sąsiad który wszystkie punkty w drzewku rozwoju postaci wpakował w majstrowanie I enjoy wiercenie przynajmniej raz na miesiąc po kilka dni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wam116: A stare mieszkania w blokach to nie klitki? xD Jak słychać sranie sąsiada? Albo 4 pokoje z czego 2 mają po 6-7m2 xD
W nowych przynajmniej dobrze wyciszone wszystko.
  • Odpowiedz
@kemek Z wyciszeniem nie będę dyskutować, z mojego doświadczenia wynika że wcale nie jest lepiej niż w takiej wielkiej płycie. Co do klitek, wiadomo, kwestia gustu, dla mnie aneksy kuchenne to jest jakieś nieporozumienie, ustawnosc często też pozostawia wiele do życzenia. Plus taka wielka płyta zazwyczaj była w sensowny sposób planowana pod względem przestrzeni na osiedlu, a nie pudełko na pudełku i dwa krzaki na osiedle.
  • Odpowiedz
Plusy mieszkania wysoko to dobra widoczność optyczna i łatwa możliwość zestawienia linku z szybkim internetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kemek stare mieszkanie na 4 piętrze w prlowskim bloku - 75 M2, 4 pokoje w tym salon 25, pokoje: 16,12,8 i przedpokój gdzie mam 4 metrowego komandora przez co znacznie ograniczam ilość mebli w domu. Nikt z rodziny czy znajomych nie ma w deweloperce takiego metrażu. Większość mieszkań ma 56-68 M2. Także nie generalizuj ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niekompalityca: i co zlodziej ukradnie? 50 cali ze sciany? Czy lodówkę wyniesie?

Ostatnio tak rozkminialem. Gdyby włamali mi się do mieszkania to ukradliby co najwyżej starego laptopa, go pro, i może drona. Bo co innego ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agataen: i do tego sciana z płyty żelbetowej :D jak u rodzicow mialem powiesić lustro z Ikei takie z 4 elementow, czyli 10 wkretow, to jezussss..... masara
  • Odpowiedz