Wpis z mikrobloga

Drodzy Mirkowie i Mirabelki.
Pytanie do osób zorientowanych:
Czy trasa z Warszawy do Lublina jest już zrobiona? Czy jeszcze gdzieś są roboty? Niby za 2 tygodnie będę jechać dopiero, ale obiło mi się o uszy, że już wszystko zrobione? (Przynajmniej na drodze głównej).
Jak jechałam rok temu, to mi się płakać chciało w tych korkach ;/

#lublin #drogi #warszawa
  • 12
@Nordri: możesz kliknąć na dowolny odcinek, który nie jest jeszcze ukończony i przeniesie cię do forum, w którym ludzie dyskutują, robią zdjęcia z budowy itp. Np. kliknij na ten końcowy odcinek S17 tuż przed Wawą, który ma przy sobie małą datę "VII 20". Na forum przewiń do ostatniej strony.
@Nordri: Większość jest już skończona, jedynie przy samej końcówce, bliżej Warszawy dalej coś robią, ale i tak zazwyczaj sprawnie się jedzie.

@brzytew: Pociągiem to z godzinę dłużej zajmuje dojazd. Dopiero jak remont skończą to będzie się normalnie jechało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nordri: do kolbieli jest non stop S-ka także tempomat i 120 się płynie, korki już z głowy w kolbieli bo wiadukty oddali, od kolbieli do zakrętu jest oddana jedna nitka (ruch w obie strony), średni czas przejazdu jadąc spokojnie z Lbn do Zakrętu to jakieś 1.5h z postojami na fajke/wc