Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 52
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (jagodowy), 07:02:03, Środa, 24 czerwca 2020. Imieniny: Jana, Danuty. Słońce wstało dziś o 04:12. Świecić będzie 17 godzin i 13 minut, w zenicie znajdzie się o 12:49 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:25. Ciemna noc zapadnie o 00:21, ale gwiazd można wypatrywać od 22:21.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (jagodowy...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD

Dopiero teraz mam w pracy chwilę, żeby usiąść i do Was napisać XD meh, transport sprzętu, który
  • Odpowiedz
@Wejszlo: Trzymam :-)
@shitty_support: 100 lat!! 100 lat!!! Wszystkiego najlepszego!! :-)
@wynalazek_one: W podstawówce byłem, i to w tych wcześniejszych klasach, jak usłyszałem ten numer prodidżi. Oryginał pana Browna trochę wcześniej. Mój starszy miał to gdzieś na szpulach, a "teledysk" na vhs.
  • Odpowiedz
Sorka, że piszę dopiero teraz ale miałam trochę pracy i dopiero wpadłam na wypok. Nawet nie będę wszystkich wołać.

Szykuję się na powrót ( ͡° ͜ʖ ͡°) ALE wstrzymajcie otwieranie szampana :( Ostatnio po 12h zmienili zdanie, a minęło już 8 od zapodania mi info xD

@algus @shitty_support @Sikorka2017 @TomTailor100 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Dioddy @wynalazek_one @bolorollo: @Jurgen_Van_Beethoven: @unizony_czlonek
  • Odpowiedz