Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 52
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (jagodowy), 07:02:03, Środa, 24 czerwca 2020. Imieniny: Jana, Danuty. Słońce wstało dziś o 04:12. Świecić będzie 17 godzin i 13 minut, w zenicie znajdzie się o 12:49 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:25. Ciemna noc zapadnie o 00:21, ale gwiazd można wypatrywać od 22:21.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (jagodowy...
  • 32
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus
Cześć!
Środa, święto pół tygodnia w dupie!
Smacznego każdego posiłku przez cały dzień, tylko nie obżerajcie się wieczorem. Śniadanie i obiad są najważniejsze chyba wiadomo.
Jak dobrze pójdzie to dzisiaj wyprawa do domu. Jestem spakowany więc tylko pojechać na halę i zamienić auto. Ale to wszystko zależy
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @kolorowe_skarpetki: @Shiffty: @TullamoreD: @Fizjowypok: i reszta ()

Dzień dobry kochani! Słoneczko świeci, niby w nocy miało padać, tak jak dzisiaj, ale zapowiada się jednak kolejny ciepły
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @wynalazek_one @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus
Witajcie. Jak miałem nadzieję, w końcu pisze z pracy. Przyjęli jakiegoś nowego gościa do koparki, więc moją dłubaninę robi już ktoś inny. Ja mogę na legalu się opierdzielać w większej, ale niespecjalnie wygodniejszej koparce. W środku zapach rodem ze starego pksu - mieszanka skisłego fotela, oleju, ropy.
Cześć. Środa dzień... czosndoga ʕʔ W centrum polski pochmurnie, deszcz dżdży, wicher dmnie, niebo zasłane chmurami. Brak perspektyw na ładną pogodę, ale na łykend ma się poprawić. Jeszcze miesiąc i urlop, wyjazd nad morze, myślami już robię grilla na plaży i łowię rekiny z helikoptera. Tak będzie.

Ponieważ dzisiaj mamy dzień, to wrzucam genialny kawałek "Dzień". Ta piosenka to moje top 5 najlepszych polskich utworów. Udanego dnia, pysznej
bolorollo - Cześć. Środa dzień... czosndoga ʕ•ᴥ•ʔ W centrum polski pochmurnie, deszcz...
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Witajcie Drodzy! Miłego dnia Wam życzę! :-)

Na dziś piosenka dzisiejszego jubilata. Ten bawił się w przebieranki dekady przed ghostem i slipknotem ;-)
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @Dioddy: @Dddkop: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2:

Hej Ptysie!
No i stało się, mam kolejne urodziny. Starość nie radość, ale z drugiej strony okazja do zjedzenia torcika jest. Dzisiaj sernik z truskawkami na zimno. A po południu jadę zamówić na obiad górę