Wpis z mikrobloga

Patrzę na te laski z instagrama i w sumie to jest dramat. Losujesz pierwsza a ta ma opis: Lubie rozmowy egzystencjalne przy wieczornym blancie. Losujesz druga i tekst że lubi dobre wino trzecia szuka kogoś do chlanua, czwarta przyjmuje kukoldow ld 182cm, piąta nie pisze pierwsza tak samo jak 9,11, 13,14,17,22 i 25 ale wróćmy do 37 która ma 17192993883 zdjęć na insta gdzie na każdym wypina tylek. Nie zapominajmy o ych pozostałych które są artystkami prawdziwymi interesującymi się sztuka, koniary i inne pierdoły. Generalnie mam wrażenie że każda tylko ma na celu chlanie, spanie, ćpanie, chadów tyłka dawanie i njiz poza tym. W 2 dni kilka polubień zwykłego gościa jak ja i jedna para z płodna Julka która zapewne jest fake kontem, botem albo przypadkiem dała w prawo no nie wiem ale tak czy siak Tinder to takie dno xD
W sumie to nie Tinder bo to aplikacja. To po prostu nasze różowe są dnem które ma wygania z kosmosu a nie ma do zaoferowania nic poza maszyną do robienia hajsu między nogami.
To nie żadna nowość i wiedziałem to już wcześniej ale dopiero po 2 dniach używania Tindera z własnym zdjęciem i przesunięciu kilkuset dziewczyn człowiek upewnia się w tym jeszcze bardziej. Jakie realne szanse ma przeciętny chłopak na znalezienie różowej? No jak dla mnie żadne a na pewno graniczą z cudem. Tinder, badoo czy gg i inne internetowe sprawy na których masz 0,1% szans. W pracy masz podobne szanse poza pracą szans nie masz w zasadzie żadnych. Wszędzie cokolwiek zrobisz będziesz uważany za desperata xD
I wy jeszcze macie jakieś wątpliwości i marzy wam się dziewica? Panowie to totalne nieporozumienie. Jeśli nie chcecie umrzeć jako prawiczki to idźcie na Rokse jak ja bo serio wielu z was na tym skorzysta psychicznie i fizycznie. Nie doeczkacie się prawdziwego związku a tym bardziej nie warto bo większość dziewczyn nie ma nic do zaoferowania. A z divą i rozładujesz napięcie wiadomo w jaki sposób i pogadasz, pożartujesz. No generalnie czilera i utopia. Możecie pisać że nie to samo i że całkowity upadek ale co wy macie do stracenia i kto o tym będzie wiedział? Co to kogo obchodzi. Albo divy albo magik wybór należy do was. #skazanynadiving
#przegryw
  • 9