Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, co myślicie o kolesiu prowadzącym na YouTube kanał "Szarpanki z Życiem"? Widzę, że typek powoli staje się nowym guru wykopków.

Czy jego opinie na temat #p0lka #rozowepaski #zwiazki i ciągłe gadanie o #cuckold są RiGCz-owe czy wręcz przeciwnie - zalatują incelstwem i przegrywem?

#redpill #blackpill #przegryw #stulejacontent #kiciochpyta #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef2574c0db94d7506cddf8e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, co myślicie o kolesiu prowad...

źródło: comment_1592940414ON11lQE6S4t5ObRxj6TN9q.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Myślę ze jak był mały i chciał coś powiedzieć przy stole to go rodzice uciszali.

jezeli ktos tego nie ogarnia sam to rzeczywiscie jest przegrywem. chlopak nie mowi nic mądrego ale mowi to z charyzmą która trafia do słabych umysłow - zanim zdazysz sie zastanowić co powiedział już pcha ci kolejna myśl do głowy wiec tamto przyjmujesz na wiarę.
Generalnie dużo cwaniactwa, hejtu i pogadry. obstawiam ze jest nikim
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja czasami oglądam dla beki, czasem gościu ma rację, ale #!$%@? jak potłuczony- powiedział w jednym odcinku, że kobiecie NIE WYPADA palić zioła i wychodzić na piwo, bo to nie kobiece. W międzyczasie narzeka na to, że kobiety próbują wmówić facetom, że MUSZĄ robić rzeczy typu płacenie za wyjścia do restauracji i inne takie. Hipokryzja level 100000.
  • Odpowiedz
Ale pupa piecze różowe paski,


@AnonimoweMirkoWyznania: Ojej, no strasznie piecze, okropnie, spać nocami nie mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu te filmy są stworzone dla pewnej grupy odbiorców, do której nie należę i której unikam i tyle, nie zabraniam nikomu oglądać. Po drugie, nie jestem księżniczką i nikt za mną nie lata, więc nie wiem, o co Ci chodzi z tym "obecnym statusem quo".
  • Odpowiedz