Wpis z mikrobloga

@szymon_holownia: dobry wieczór, nie wiem czy nawet zostanę przeczytany, ale mam poważne zapytanie. Otóż, czy jakakolwiek zmiana w kontekscie używek miękkich (myślę tu o marichuanie) ma nadzieję na ziszczenie? to jest skandal, żeby karać za coś. co nikomu nie szkodzi oraz co poprawiłoby budżet państwa o krocie, jeśli zostanie opodatkowane (do tego jesteśmy przyzwyczajeni). Pozdrawiam, życzę sukcesu. przy braku odpowiedzi powtórzę przy oficjalnym AMA
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szymon_holownia: dobry wieczór, nie będę mógł się zapytać w czwartek rano więc czy mógłby się pan odnieść do tych pytań tutaj albo w czwartek na #ama ?
Jakie jest Pana zdanie na tematy:
-skandalicznej, absurdalnie wysokiej i źle sformułowanej akcyzy na płyny do epapierosów która ma wejść od 1 lipca.
-domowej produkcji alkoholi destylowanych
-dostępu do tabletek "dzień po"
-metody D'hondta
-sprzedaży alkoholu i epapierosów przez internet
-skutecznej polityki antynarkotykowej (np
  • Odpowiedz
naprawdę szykuje się wspaniałe ama z typem który neguje potrzebę elektrowni atomowej i chciałby opodatkować tych najbogatszych xD oj nie byczq -1


@Asfalt_Drobiowy: W jaki sposób neguje? Hołownia wypowiedział się w debacie klimatycznej że projekt elektrowni atomowej ma sens, ale zrealizowany sprawnie i w przedziale czasu będącym w granicach rozumu i godności człowieka.

Zresztą niech sam zainteresowany się wypowie @szymon_holownia
W.....u - > naprawdę szykuje się wspaniałe ama z typem który neguje potrzebę elektrow...

źródło: comment_1592958907MeA5gBrahWiF3yekdJ7PhD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: @milymirek widać nie macie pojęcia jak wyglądała jego kampania. Żaden z pozostałych kandydatów nie ma porównania z jakością przeprowadzenia, jej przejrzystością, otwartością i liczbą rozmów z ludźmi
  • Odpowiedz
@szymon_holownia

Przebywam aktualnie w UK, karta już wypełniona i idzie do wysyłki, więc już trochę późno, ale chętnie dowiem się jeszcze kilku rzeczy związanych z gospodarką. Mam nadzieję że udzieli Pan na nie odpowiedzi.
Co nie zmienia faktu, że już i tak na Pana zagłosowałam, nie widzę lepszego kandydata na ten moment :)

I niech Pan nie odpowiada na komentarze trolli, nie warto się w to mieszać, a traci Pan tylko czas
  • Odpowiedz